LKS Pogoń Kamyk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Sparta Lubliniec 2:2 Victoria Częstochowa
LZS Mrzygłód 3:1 Amator Golce
Zieloni Żarki 4:2 Gmina Kłomnice
Jedność Boronów 4:0 Pogoń Kamyk

Ostatnie spotkanie

Jedność BoronówPogoń Kamyk
Jedność Boronów 4:0 Pogoń Kamyk
2017-05-13, 17:00:00
    relacja »

Pogoń

Turnieje

III turniej eliminacyjny XVII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana

Kłobuck

12.02.2017

Wyniki

Olimpia Truskolasy - Junior Szarlejka 1:0

Pogoń Kamyk - Maraton Waleńczów 2:0(Damian Kasprzak, Alex Bednarek)

Olimpia Truskolasy - Pogoń Kamyk 3:0

Junior Szarlejka - Maraton Waleńczów 1:0

Olimpia Truskolasy - Maraton Waleńczów 5:1

Junior Szarlejka - Pogoń Kamyk 3:1(Damian Kasprzak)

Klasyfikacja końcowa

1. Olimpia Truskolasy 9 pkt. 9-1

2. Junior Szarlejka 6 pkt. 4-2

3. Pogoń Kamyk 3 pkt. 3-6

4. Maraton Waleńczów 0 pkt. 1-8

Najlepszy obrońca: Alex Bednarek

Skład: Łukasz Urbańczyk, Damian Ciastek, Adrian Rak, Damian Kasprzak, Alex Bednarek, Piotr Ściebura, Przemysław Kulig, Damian Klekot

 _______________________________________________________________________________

Turniej Finałowy XVI Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana

Kłobuck

28.02.2016

Uczestnicy

1. Grom Miedźno

2. Olimpia Truskolasy

3. Amator Golce

4. KS Panki

5. Liswarta Krzepice

6. Huragan Jezioro

7. Pogoń Kamyk

8. Sokół Wręczyca Wielka

Grupa A

1. Olimpia Truskolasy

2. Huragan Jezioro

3. Grom Miedźno

4. Liswarta Krzepice

Wyniki grupy A

Grom Miedźno - Olimpia Truskolasy 0:2

Liswarta Krzepice - Huragan Jezioro 1:0

Grom Miedźno - Liswarta Krzepice 0:1

Olimpia Truskolasy - Huragan Jezioro 2:0

Huragan Jezioro - Grom Miedźno 1:1, rzuty karne 1:2

Olimpia Truskolasy - Liswarta Krzepice 4:1

Tabela grupy A

1. Olimpia Truskolasy 9 pkt. 8-1

2. Liswarta Krzepice 6 pkt. 3-4

3. Grom Miedźno 1 pkt. 1-4

4. Huragan Jezioro 1 pkt. 1-4

Grupa B

1. Amator Golce

2. Pogoń Kamyk

3. KS Panki

4. Sokół Wręczyca Wielka

Wyniki grupy B

Amator Golce - KS Panki 0:0

Sokół Wręczyca Wielka - Pogoń Kamyk 1:2(Mateusz Wojciechowski, Damian Kasprzak)

Amator Golce - Sokół Wręczyca Wielka 1:1

KS Panki - Pogoń Kamyk 1:0

Amator Golce - Pogoń Kamyk 1:0

KS Panki - Sokół Wręczyca Wielka 2:1

Tabela grupy B

1. KS Panki 7 pkt. 3-1

2. Amator Golce 5 pkt. 2-1

3. Pogoń Kamyk 3 pkt. 2-3

4. Sokół Wręczyca Wielka 1 pkt. 3-5

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Olimpia Truskolasy - Amator Golce 2:0

Drugi półfinał: Liswarta Krzepice - KS Panki 1:0

Mecz o VII miejsce: Huragan Jezioro - Sokół Wręczyca Wielka 2:5

Mecz o V miejsce: Grom Miedźno - Pogoń Kamyk 2:1(Adrian Rak), po dogrywce

Mecz o III miejsce: Amator Golce - KS Panki 0:2

Finał: Olimpia Truskolasy - Liswarta Krzepice 1:0

Klasyfikacja końcowa

1. Olimpia Truskolasy

2. Liswarta Krzepice

3. KS Panki

4. Amator Golce

5. Grom Miedźno

6. Pogoń Kamyk

7. Sokół Wręczyca Wielka

8. Huragan Jezioro

9. Liswarta Popów

10. ZIB Olchem Miedźno

11. Znicz II Kłobuck

12. Znicz Kłobuck

13. Junior Szarlejka

14. Płomień Przystajń

Skład: Mikołaj Chudzik, Mateusz Wojciechowski, Tomasz Piątkiewicz, Damian Kasprzak, Tomasz Napieraj, Mariusz Pawelec, Paweł Hibner, Piotr Frąc, Konrad Skoczylas, Adrian Rak

 _______________________________________________________________________________

IV turniej eliminacyjny XVI Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana

Kłobuck

14.02.2016

Wyniki

Pogoń Kamyk - Huragan Jezioro 2:1 (Piotr Frąc, Mateusz Wojciechowski)

Huragan Jezioro - Znicz Kłobuck 4:3

Znicz Kłobuck - Pogoń Kamyk 0:7 (Mateusz Wojciechowski-2, Piotr Frąc, Konrad Skonczylas, Adrian Rak, Paweł Hibner)

Klasyfikacja końcowa

1. Pogoń Kamyk 6 pkt. 9-1

2. Huragan Jezioro 3 pkt. 5-5

3. Znicz Kłobuck 0 pkt. 3-11

Awans: Pogoń Kamyk, Huragan Jezioro

Najlepszy strzelec: ex aequo Mateusz Wojciechowski, Piotr Frąc - 3 bramki

Najlepszy zawodnik: Konrad Skoczylas

Najlepszy bramkarz: Mikołaj Chudzik

Najlepszy obrońca: Piotr Frąc

Najlepsza "5" turnieju: Mateusz Wojciechowski

_______________________________________________________________________________

Turniej Finałowy XV Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana

Kłobuck

01.03.2015

Uczestnicy

1. KS Panki

2. Huragan Jezioro

3. Pogoń Kamyk

4. Olimpia Truskolasy

5. Liswarta Popów

6. Sparta Nowa Wieś

7. Amator Golce

8. Junior Szarlejka

Grupa A

1. KS Panki

2. Olimpia Truskolasy

3. Liswarta Popów

4. Junior Szarlejka

Wyniki Grupy A

KS Panki - Olimpia Truskolasy 3:1

Liswarta Popów - Junior Szarlejka 2:0

KS Panki - Liswarta Popów 1:1

Olimpia Truskolasy - Junior Szarlejka 2:3

KS Panki - Junior Szarlejka 2:1

Liswarta Popów - Olimpia Truskolasy 4:2

Tabela Grupy A

1. Liswarta Popów 7 pkt. 7-3

2. KS Panki 7 pkt. 6-3

3. Junior Szarlejka 3 pkt. 4-6

4. Olimpia Truskolasy 0 pkt. 5-10

Grupa B

1. Huragan Jezioro

2. Pogoń Kamyk

3. Sparta Nowa Wieś

4. Amator Golce

Wyniki Grupy B

Huragan Jezioro - Pogoń Kamyk 2:1(Piotr Ściebura)

Sparta Nowa Wieś - Amator Golce 0:3

Pogoń Kamyk - Amator Golce 1:1(samobójcza)

Huragan Jezioro - Sparta Nowa Wieś 4:1

Amator Golce - Huragan Jezioro 1:1

Pogoń Kamyk - Sparta Nowa Wieś 5:0(Piotr Frąc, Paweł Hibner, Mariusz Pawelec, Adrian Rak-2)

Tabela Grupy B

1. Huragan Jezioro 7 pkt. 7-3

2. Amator Golce 7 pkt. 5-2

3. Pogoń Kamyk 4 pkt. 7-3

4. Sparta Nowa Wieś 0 pkt. 1-12

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Liswarta Popów - Amator Golce 0:1, po dogrywce

Drugi półfinał: Huragan Jezioro - KS Panki 0:1

Mecz o VII miejsce: Olimpia Truskolasy - Sparta Nowa Wieś 5:3

Mecz o V miejsce: Junior Szarlejka - Pogoń Kamyk 1:2, po dogrywce(Mariusz Pawelec, Bartłomiej Sitkiewicz)

Mecz o III miejsce: Liswarta Popów - Huragan Jezioro 1:0, po dogrywce

Finał: Amator Golce - KS Panki 3:2

Klasyfikacja końcowa

1. Amator Golce

2. KS Panki

3. Liswarta Popów

4. Huragan Jezioro

5. Pogoń Kamyk

6. Junior Szarlejka

7. Olimpia Truskolasy

8. Sparta Nowa Wieś

9. Oksza Łobodno

10. Sokół Wręczyca Wielka

11. Koral Kłobuck

12. Grom Miedźno

13. Znicz Kłobuck

14. Liswarta Krzepice

Skład: Karol Kuczera, Piotr Frąc, Marcin Sroka, Paweł Hibner, Adrian Rak, Bartłomiej Sitkiewicz, Sławomir Zając, Mariusz Pawelec, Mateusz Wojciechowski, Piotr Ściebura

 _______________________________________________________________________________

I turniej eliminacyjny XV Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana

Kłobuck

15.02.2015

Wyniki

Pogoń Kamyk - Grom Miedźno 3:2(Piotr Ściebura, Mariusz Pawelec, Mateusz Wojciechowski)

Maraton Waleńczów - Olimpia Truskolasy 0:5 v.o.

Pogoń Kamyk - Maraton Waleńczów 5:0 v.o.

Grom Miedźno - Olimpia Truskolasy 0:4

Olimpia Truskolasy - Pogoń Kamyk 0:2(Mateusz Wojciechowski, Piotr Ściebura)

Grom Miedźno - Maraton Waleńczów 5:0 v.o.

Klasyfikacja końcowa

1. Pogoń Kamyk 9 pkt. 10-2

2. Olimpia Truskolasy 6 pkt. 9-2

3. Grom Miedźno 3 pkt. 7-7

4. Maraton Waleńczów 0 pkt. 0-15

Awans: Pogoń Kamyk, Olimpia Truskolasy

Najlepszy strzelec: Piotr Ściebura, Mateusz Wojciechowski - 2 bramki

Najlepszy zawodnik: Piotr Ściebura

Skład: Karol Kuczera, Piotr Ściebura, Bartłomiej Sitkiewicz, Mateusz Wojciechowski, Sławomir Zając, Mariusz Pawelec, Paweł Hibner, Piotr Frąc, Adrian Rak

 _______________________________________________________________________________

Gramy dla Filipa

Ostrowy

08.02.2015

Grupa A

1. KS Panki

2. Grom Miedźno

3. Grom Cykarzew

4. Pogoń Blachownia

5. Płomień Czarny Las

Wyniki grupy A

Płomień Czarny Las - KS Panki 1:4

Grom Cykarzew - Pogoń Blachownia

Płomień Czarny Las - Grom Miedźno 0:1

KS Panki - Grom Cykarzew

Pogoń Blachownia - Grom Miedźno

Płomień Czarny Las - Grom Cykarzew 1:1

Pogoń Blachownia - KS Panki

Grom Cykarzew - Grom Miedźno

Płomień Czarny Las - Pogoń Blachownia 2:4

KS Panki - Grom Miedźno

Tabela grupy A

1. KS Panki 12 pkt. 12-3

2. Grom Miedźno 7 pkt. 6-3

3. Grom Cykarzew 5 pkt. 5-6

4. Pogoń Blachownia 3 pkt. 4-9

5. Płomień Czarny Las 1 pkt. 4-10

Grupa B

1. Naprzód Ostrowy

2. Pogoń Kamyk

3. Warta Działoszyn

4. Orły Kusięta

Wyniki grupy B

Naprzód Ostrowy - Pogoń Kamyk 2:0

Orły Kusięta - Warta Działoszyn 0:5

Naprzód Ostrowy - Orły Kusięta 5:0

Pogoń Kamyk - Warta Działoszyn 0:0

Warta Działoszyn - Naprzód Ostrowy 0:2

Pogoń Kamyk - Orły Kusięta 6:0

Tabela grupy B

1. Naprzód Ostrowy 9 pkt. 9-0

2. Pogoń Kamyk 4 pkt. 6-2

3. Warta Działoszyn 4 pkt. 5-2

4. Orły Kusięta 0 pkt. 0-16

I Ćwierćfinał

Grom Miedźno - Warta Działoszyn 1:1, rzuty karne 0:2

II Ćwierćfinał

Pogoń Kamyk - Grom Cykarzew 4:1

I Półfinał

Naprzód Ostrowy - Warta Działoszyn 0:3

II Półfinał

KS Panki - Pogoń Kamyk 3:1

Mecz o 7. miejsce

Pogoń Blachownia - Orły Kusięta 2:0 - rzuty karne

Mecz o 5. miejsce

Grom Miedźno - Grom Cykarzew 1:0 - rzuty karne

Mecz o 3. miejsce

Naprzód Ostrowy - Pogoń Kamyk 2:2, rzuty karne 1:2

Finał

Warta Działoszyn - KS Panki 2:1

Klasyfikacja końcowa

1. Warta Działoszyn

2. KS Panki

3. Pogoń Kamyk

4. Naprzód Ostrowy

5. Grom Miedźno

6. Grom Cykarzew

7. Pogoń Blachownia

8. Orły Kusięta

9. Płomień Czarny Las

Współkról strzelców Piotr Ściebura - 5 bramek

 _______________________________________________________________________________

Turniej finałowy XIV Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana

Kłobuck

16.02.2014

Grupa A

1. KS Panki

2. Sokół Wręczyca Wielka

3. Znicz Kłobuck

4. Koral Kłobuck

Wyniki grupy A

KS Panki - Sokół Wręczyca Wielka 2:1

Znicz Kłobuck - Koral Kłobuck 2:1

KS Panki - Znicz Kłobuck 0:1

Sokół Wręczyca Wielka - Koral Kłobuck 1:2

KS Panki - Koral Kłobuck 0:1

Sokół Wręczyca Wielka - Znicz Kłobuck 2:1

Tabela grupy A

1. Znicz Kłobuck 6 pkt. 4-3

2. Koral Kłobuck 6 pkt. 4-3

3. KS Panki 3 pkt. 2-3

4. Sokół Wręczyca 3 pkt. 4-4

Grupa B

1. Liswarta Krzepice

2. Huragan Jezioro

3. Amator Golce

4. Grom Miedźno

5. Pogoń Kamyk

Wyniki grupy B

Liswarta Krzepice - Huragan Jezioro 4:0

Amator Golce - Grom Miedźno 1:2

Pogoń Kamyk - Liswarta Krzepice 2:3(Adrian Rak, Mariusz Przerada)

Huragan Jezioro - Amator Golce 2:2

Grom Miedźno - Pogoń Kamyk 4:0

Liswarta Krzepice - Amator Golce 0:0

Huragan Jezioro - Grom Miedźno 0:3

Amator Golce - Pogoń Kamyk 2:3(Mariusz Przerada, Adrian Rak, Bartosz Garus)

Liswarta Krzepice - Grom Miedźno 3:0

Huragan Jezioro - Pogoń Kamyk 2:4(Adrian Rak - 3, Piotr Ściebura)

Tabela grupy B

1. Liswarta Krzepice 10 pkt. 10-2

2. Grom Miedźno 9 pkt. 9-4

3. Pogoń Kamyk 6 pkt. 9-11

4. Amator Golce 2 pkt. 5-7

5. Huragan Jezioro 1 pkt. 4-9

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Znicz Kłobuck - Grom Miedźno 0:3

Drugi półfinał: Koral Kłobuck - Liswarta Krzepice 1:3

Mecz o VII miejsce: Sokół Wręczyca - Amator Golce 5:0 - walkower

Mecz o V miejsce: Pogoń Kamyk - KS Panki 2:3(Mariusz Przerada, Piotr Ściebura)

Mecz o III miejsce: Znicz Kłobuck - Koral Kłobuck 2:1

Finał: Grom Miedźno - Liswarta Krzepice 0:0, rzuty karne 1:2

Klasyfikacja końcowa

1. Liswarta Krzepice

2. Grom Miedźno

3. Znicz Kłobuck

4. Koral Kłobuck

5. KS Panki

6. Pogoń Kamyk

7. Sokół Wręczyca

8. Amator Golce

9. Huragan Jezioro

10. Olimpia Truskolasy

11. Liswarta Popów

12. Junior Szarlejka

13. Oksza Łobodno

14. Maraton Waleńczów

15. Płomień Przystajń

16. Błękitni Libidza

17. Sparta Nowa Wieś

W najlepszej piątce turnieju znaleźli się: Mariusz Przerada, Adrian Rak.

 _______________________________________________________________________________

III turniej eliminacyjny XIV Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana

Kłobuck

09.02.2014

Wyniki

Pogoń Kamyk - Amator Golce 3:2(Mateusz Wojciechowski - 2, Mariusz Przerada)

Płomień Przystajń - Koral Kłobuck 2:3

Pogoń Kamyk - Płomień Przystajń 9:0(Mariusz Przerada - 4, Mateusz Wojciechowski - 2, Adrian Rak - 2, Sebastian Kotyl)

Amator Golce - Koral Kłobuck 4:1

Koral Kłobuck - Pogoń Kamyk 4:2(Mariusz Przerada, Sebastian Kotyl)

Amator Golce - Płomień Przystajń 3:0

Klasyfikacja końcowa

1. Amator Golce 6 pkt. 9-4

2. Pogoń Kamyk 6 pkt. 14-6

3. Koral Kłobuck 6 pkt. 8-8

4. Płomień Przystajń 0 pkt. 2-15

Awans: Amator Golce, Pogoń Kamyk, Koral Kłobuck

Najlepszy strzelec: Mariusz Przerada - 6 bramek

Najlepszy zawodnik: Mateusz Wojciechowski

 _______________________________________________________________________________

Turniej finałowy XIII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana

Kłobuck

17.02.2013

Grupa A

1. Junior Szarlejka

2. Grom Miedźno

3. KS Panki

4. Sokół Wręczyca Wielka

Wyniki grupy A

Junior Szarlejka - Grom Miedźno 3:0

KS Panki - Sokół Wręczyca Wielka 4:1

Junior Szarlejka - KS Panki 2:1

Grom Miedźno - Sokół Wręczyca Wielka 0:3

Junior Szarlejka - Sokół Wręczyca Wielka 3:5

Grom Miedźno - KS Panki 0:4

Tabela grupy A

1. KS Panki 6 pkt. 9-3

2. Sokół Wręczyca 6 pkt. 9-7

3. Junior Szarlejka 6 pkt. 8-6

4. Grom Miedźno 0 pkt. 0-10

Grupa B

1. Romtrans Ostrowy

2. Liswarta Krzepice

3. Pogoń Kamyk

4. Znicz Kłobuck

Wyniki grupy B

Romtrans Ostrowy - Liswarta Krzepice 1:5

Pogoń Kamyk - Znicz Kłobuck 1:2

Romtrans Ostrowy - Pogoń Kamyk 0:6

Liswarta Krzepice - Znicz Kłobuck 1:1

Romtrans Ostrowy - Znicz Kłobuck 0:5

Liswarta Krzepice - Pogoń Kamyk 0:2

Tabela grupy B

1. Znicz Kłobuck 7 pkt. 8-2

2. Pogoń Kamyk 6 pkt. 9-1

3. Liswarta Krzepice 4 pkt. 6-4

4. Romtrans Ostrowy 0 pkt. 1-16

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: KS Panki - Pogoń Kamyk 2:1

Drugi półfinał: Znicz Kłobuck - Sokół Wręczyca 1:4

Mecz o VII miejsce: Grom Miedźno - Romtrans Ostrowy 5:1

Mecz o V miejsce: Junior Szarlejka - Liswarta Krzepice 5:3

Mecz o III miejsce: Pogoń Kamyk - Znicz Kłobuck 1:2

Finał: KS Panki - Sokół Wręczyca Wielka 3:0

Klasyfikacja końcowa

1. KS Panki

2. Sokół Wręczyca Wielka

3. Znicz Kłobuck

4. Pogoń Kamyk

5. Junior Szarlejka

6. Liswarta Krzepice

7. Grom Miedźno

8. Romtrans Ostrowy

9. Amator Golce

10. Oksza Łobodno

11. Sparta Nowa Wieś

12. Maraton Waleńczów

13. Płomień Przystajń

14. Huragan Jezioro

15. Błękitni Libidza

16. Liswarta Popów

17. Koral Kłobuck

 _______________________________________________________________________________

IV turniej eliminacyjny XIII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana

Kłobuck

10.02.2013

Wyniki

Sokół Wręczyca Wielka - Huragan Jezioro 1:1

Maraton Waleńczów - Koral Kłobuck 2:1

Pogoń Kamyk - Sokół Wręczyca Wielka 2:1(Łukasz Kaczmarzyk, Tomasz Piątkiewicz)

Huragan Jezioro- Koral Kłobuck 4:2

Maraton Waleńczów - Pogoń Kamyk 2:3(Łukasz Kaczmarzyk - 2, Piotr Ściebura)

Sokół Wręczyca Wielka - Koral Kłobuck 3:0

Huragan Jezioro - Maraton Waleńczów 1:2

Koral Kłobuck - Pogoń Kamyk 0:4(Tomasz Piątkiewicz, Paweł Kasprzyk, Łukasz Kaczmarzyk - 2)

Sokół Wręczyca Wielka - Maraton Waleńczów 4:2

Huragan Jezioro - Pogoń Kamyk 2:3(Tomasz Piątkiewicz, Łukasz Kaczmarzyk - 2)

Klasyfikacja końcowa

1. Pogoń Kamyk 12 pkt. 12-5

2. Sokół Wręczyca Wielka 7 pkt. 9-5

3. Maraton Waleńczów 6 pkt. 8-9

4. Huragan Jezioro 4 pkt. 8-8

5. Koral Kłobuck 0 pkt. 3-13

Awans: Pogoń Kamyk, Sokół Wręczyca Wielka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Victoria Częstochowa - LZS Mrzygłód
Amator Golce - Zieloni Żarki
Gmina Kłomnice - Jedność Boronów
Pogoń Kamyk - Sparta Lubliniec

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek

Tabela ligowa

Liga Okręgowa » Częstochowa
1. Sparta Lubliniec Sparta Lubliniec 28 bz
2. LZS Mrzygłód LZS Mrzygłód 26 bz
3. Zieloni Żarki Zieloni Żarki 25 bz
4. Victoria Częstochowa Victoria Częstochowa 25 bz
5. Jedność Boronów Jedność Boronów 24 bz
6. Amator Golce Amator Golce 22 bz
7. Gmina Kłomnice Gmina Kłomnice 22 bz
8. Pogoń Kamyk Pogoń Kamyk 19 bz

Shoutbox

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 115, wczoraj: 279
ogółem: 986 656

statystyki szczegółowe

Pogoń