LKS Pogoń Kamyk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Sparta Lubliniec 2:2 Victoria Częstochowa
LZS Mrzygłód 3:1 Amator Golce
Zieloni Żarki 4:2 Gmina Kłomnice
Jedność Boronów 4:0 Pogoń Kamyk

Ostatnie spotkanie

Jedność BoronówPogoń Kamyk
Jedność Boronów 4:0 Pogoń Kamyk
2017-05-13, 17:00:00
    relacja »

Pogoń

Turnieje

XII Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego

Panki

04.02.2017

Wyniki

Grom Miedźno - KS Panki 0:2

Pogoń Kamyk- Herkules Truskolasy 1:0(Bartosz Smolarek)

Grom Miedźno - Pogoń Kamyk 1:0

KS Panki - Herkules Truskolasy 5:2

Grom Miedźno - Herkules Truskolasy 1:1

KS Panki - Pogoń Kamyk 2:1(Bartosz Smolarek)

Klasyfikacja końcowa

1. KS Panki 9 pkt.  9-3

2. Grom Miedźno 4 pkt. 2-3

3. Pogoń Kamyk 3 pkt. 2-3

4. Herkules Truskolasy 1 pkt. 3-7

Skład: Bartosz Błaszczyk, Michał Chłąd, Kacper Wrzalik, Piotr Marchwiński, Kuba Marzec, Bartosz Smolarek, Maciej Szczypiór, Patryk Kabyłkiewicz, Mateusz Kociszewski

Najlepsza "5" turnieju: Kacper Wrzalik

_______________________________________________________________________________

XVI Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych Herkules Cup 2016

Truskolasy

10.12.2016

Grupa A

1. Pogoń Kamyk

2. Olimpia Truskolasy

3. Raków Częstochowa

4. KS Panki

Wyniki grupy A

Raków Częstochowa - Pogoń Kamyk 4:0

KS Panki - Olimpia Truskolasy 2:0

Raków Częstochowa - KS Panki 3:0

Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 2:4

Raków Częstochowa  - Olimpia Truskolasy 6:0

Pogoń Kamyk - KS Panki 1:2

Tabela grupy A

1. Raków Częstochowa 9 pkt.13-0

2. KS Panki 6 pkt. 4-4

3. Olimpia Truskolasy 3 pkt. 4-10

4. Pogoń Kamyk 0 pkt. 3-10

Grupa B

1. Grom Miedźno

2. Herkules Truskolasy

3. AS Lubliniec

4. Orlik Blachownia

Wyniki grupy B

AS Lubliniec - Orlik Blachowania 2:1

Grom Miedźno - Herkules Truskolasy 3:1 

AS Lubliniec - Grom Miedźno 3:1 

Orlik Blachownia - Herkules Truskolasy 2:1

AS Lubliniec - Herkules Truskolasy 5:0

Orlik Blachownia - Grom Miedźno 4:0

Tabela grupy B

1. Akademia Sportowa Lubliniec 9 pkt. 10-2

2. Orlik Blachownia 6 pkt. 7-3

3. Grom Miedźno 3 pkt. 4-8

4. Herkules Truskolasy 0 pkt. 2-10

Pierwszy półfinał: Raków Częstochowa - Orlik Blachownia 3:3, po dogrywce 3:4

Drugi półfinał: AS Lubliniec - KS Panki 4:2

Mecz o VII miejsce: Pogoń Kamyk - Herkules Truskolasy 4:0

Mecz o V miejsce: Grom Miedźno - Olimpia Truskolasy 3:1 

Mecz o III miejsce: Raków Częstochowa - KS Panki 3:1

Finał: AS Lubliniec - Orlik Blachownia 2:1

Klasyfikacja końcowa

1. Akademia Sportowa Lubliniec

2. Orlik Blachownia

3. Raków Częstochowa

4. KS Panki

5. Grom Miedźno

6. Olimpia Truskolasy

7. Pogoń Kamyk

8. Herkules Truskolasy

_______________________________________________________________________________

XI Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego

Truskolasy

13.02.2016

Grupa A

1. Grom Miedźno

2. Pogoń Kamyk

3. Olimpia Truskolasy

4. Płomień Przystajń

Wyniki grupy A

Pogoń Kamyk - Grom Miedźno 4:1(Piotr Marchwiński - 3, Bartosz Smolarek)

Płomień Przystajń - Olimpia Truskolasy 1:4

Pogoń Kamyk - Płomień Przystajń 4:0(Piotr Marchwiński - 3, Adrian Kobyłkewicz)

Grom Miedźno - Olimpia Truskolasy 3:1

Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 5:1(Tomasz Smykalski - 2, Piotr Marchwiński, Bartosz Smolarek, Patryk Kobyłkiewicz)

Grom Miedźno - Płomień Przystajń 1:0

Tabela grupy A

1. Pogoń Kamyk 9 pkt. 13-2

2. Grom Miedźno 6 pkt. 5-5

3. Olimpia Truskolasy 3 pkt. 6-9

4. Płomień Przystajń 0 pkt. 1-9

Grupa B

1. Herkules Truskolasy

2. KS Panki

3. Liswarta Popów

4. Huragan Jezioro

Wyniki grupy B

Herkules Truskolasy - KS Panki 2:5

Liswarta Popów - Huragan Jezioro 1:0

Herkules Truskolasy - Liswarta Popów 2:0

KS Panki - Huragan Jezioro 4:1

Herkules Truskolasy - Huragan Jezioro 7:0

KS Panki - Liswarta Popów 6:0

Tabela grupy B

1. KS Panki 9 pkt. 15-3

2. Herkules Truskolasy 6 pkt. 11-5

3. Liswarta Popów 3 pkt. 1-8

4. Huragan Jezioro 0 pkt. 1-12

Pierwszy półfinał: Pogoń Kamyk - Herkules Truskolasy 1:1, rzuty karne 2:3(Piotr Marchwiński)

Drugi półfinał: Grom Miedźno - KS Panki 2:0

Mecz o VII miejsce: Płomień Przystajń - Huragan Jezioro 2:1

Mecz o V miejsce: Olimpia Truskolasy - Liswarta Popów 1:2

Mecz o III miejsce: Pogoń Kamyk - KS Panki 2:2, rzuty karne 3:2(Michał Chłąd, Dominik Zawada)

Finał: Herkules Truskolasy - Grom Miedźno 1:1, rzuty karne 2:3

Klasyfikacja końcowa

1. Grom Miedźno

2. Herkules Truskolasy

3. Pogoń Kamyk

4. KS Panki

5. Liswarta Popów

6. Olimpia Truskolasy

7. Płomień Przystajń

8. Huragan Jezioro

Najlepszy strzelec: Piotr Marchwiński - 5 bramek

Najlepsza "5" turnieju: Piotr Marchwiński

Skład: Krzysztof Głąb, Tomasz Smykalski, Michał Chłąd, Piotr Marchwiński, Bartosz Smolarek, Dominik Zawada, Kacper Wrzalik, Patryk Kobyłkiweicz, Adrian Kobyłkiewicz

_______________________________________________________________________________

Kuba Cup

Truskolasy

21.12.2015

Grupa A

1. Odra Opole

2. Raków Częstochowa

3. Pogoń Kamyk

4. MKS Kluczbork

5. Akademia Sportowa Lubliniec

Wyniki grupy A

Raków Częstochowa - Odra Opole 2:2

Akademia Sportowa Lubliniec - Pogoń Kamyk 3:2

Raków Częstochowa - MKS Kluczbork 1:1

Odra Opole - Pogoń Kamyk 3:3

Akademia Sportowa Lubliniec - MKS Kluczbork 1:2

Raków Częstochowa - Pogoń Kamyk 0:1

Odra Opole - Akademia Sportowa Lubliniec 4:1

Pogoń Kamyk - MKS Kluczbork 0:4

Raków Częstochowa - Akademia Sportowa Lubliniec 4:2

Odra Opole - MKS Kluczbork 0:1

Tabela grupy A

1. MKS Kluczbork 10 pkt. 8-2

2. Odra Opole 5 pkt. 9-7

3. Raków Częstochowa 5 pkt. 7-8

4. Pogoń Kamyk 4 pkt. 6-10

5. Akademia Sportowa Lubliniec 3 pkt. 7-12

Grupa B

1. Herkules Trukolasy

2. Orlik Blachownia

3. KS Panki

4. GKS Katowice

5. APN Raków Częstochowa

Wyniki grupy B

APN Raków Częstochowa - KS Panki 3:0

GKS Katowice - Orlik Blachownia 2:1

APN Raków Częstochowa - Herkules Truskolasy 2:2

KS Panki - Orlik Blachownia 2:1

GKS Katowice  - Herkules Truskolasy 3:2

APN Raków Częstochowa - Orlik Blachownia 2:0

KS Panki - GKS Katowice 1:3

Orlik Blachownia - Herkules Truskolasy 1:1

APN Raków Częstochowa - GKS Katowice 2:2

KS Panki - Herkules Truskolasy 0:3

Tabela grupy B

1. GKS Gieksa Katowice 10 pkt. 10-6

2. APN Raków Częstochowa 8 pkt. 9-4

3. Herkules Truskolasy 5 pkt. 8-6

4. KS Panki 3 pkt. 3-10

5. Orlik Blachownia 1 pkt. 3-7

Pierwszy półfinał: MKS Kluczbork - APN Raków Częstochowa 2:0

Drugi półfinał: GKS Gieksa Katowice - Odra Opole 2:2, po dogrywce 1:0

Mecz o IX miejsce: Akademia Sportowa Lubliniec - Orlik Blachownia 2:0

Mecz o VII miejsce: KS Panki - Pogoń Kamyk 0:1

Mecz o V miejsce: Raków Częstochowa - Herkules Truskolasy 6:0

Mecz o III miejsce: APN Raków Częstochowa - Odra Opole 2:4

Finał: MKS Kluczbork - GKS Gieksa Katowice 3:4

Klasyfikacja końcowa

1. GKS Gieksa Katowice

2. MKS Kluczbork

3. Odra Opole

4. APN Raków Częstochowa

5. RKS Raków Częstochowa

6. Herkules Truskolasy

7. Pogoń Kamyk

8. KS Panki

9. Akademia Sportowa Lubliniec

10. UKS Orlik Blachownia

Skład: Krzysztof Głąb, Dominik Zawada, Dawid Małota, Tomasz Smykalski, Adrian Kobyłkiewicz, Kamil Długosz, Adam Szczepanik, Szymon Pietrzak, Maciej Kardas, Kacper Góra

_______________________________________________________________________________

Blachownia Cup

Blachownia

29.11.2015

Grupa A

1. Olimpia Huta Stara

2. Orzeł Pawonków

3. Pogoń Kamyk I

4. Orlik Blachownia

Wyniki grupy A

Olimpia Huta Stara - Orzeł Pawonków 0:6

Pogoń I Kamyk - Orlik Blachownia 1:2

Orzeł Pawonków - Pogoń I Kamyk 4:1

Orlik Blachownia - Olimpia Huta Stara 4:1

Olimpia Huta Stara - Pogoń I Kamyk 1:5

Orlik Blachownia - Orzeł Pawonków 2:1

Tabela grupy A

1. Orlik Blachownia 9 pkt. 8-3

2. Orzeł Pawonków 6 pkt. 11-3

3. Pogoń I Kamyk 3 pkt. 7-7

4. Olimpia Huta Stara 0 pkt. 2-15

Grupa B

1. Alkas Aleksandria

2. UKS Raków Częstochowa

3. Pogoń Kamyk II

4. Liswarta Lisów

Wyniki grupy B

Alkas Aleksandria - UKS Raków Częstochowa 1:2   

Pogoń II Kamyk – Liswarta Lisów 4:1

UKS Raków Częstochowa – Pogoń II Kamyk 1:3

Liswarta Lisów - Alkas Aleksandria 4:5

Alkas Aleksandria - Pogoń II Kamyk 2:3

Liswarta Lisów - UKS Raków Częstochowa 1:3

Tabela grupy B

1. Pogoń II Kamyk 9 pkt. 10-4

2. UKS Raków Częstochowa 6 pkt. 6-5

3. Alkas Aleksandria 3 pkt. 8-9

4. Liswarta Lisów 0 pkt. 6-12

Grupa srebrna

1. Pogoń I Kamyk

2. Liswarta Lisów

3. Olimpia Huta Stara

4. Alkas Aleksandria

Wyniki grupa srebrna

Pogoń I Kamyk - Liswarta Lisów 0:2

Olimpia Huta Stara - Alkas Aleksandria 1:1

Pogoń I Kamyk - Alkas Aleksandria  3:2

Olimpia Huta Stara - Liswarta Lisów 1:4

Tabela grupa srebrna

1. Liswarta Lisów 6 pkt. 10-6

2. Pogoń I Kamyk 6 pkt. 9-4

3. Alkas Aleksandria 4 pkt. 8-8

4. Olimpia Huta Stara 1 pkt. 2-11

Grupa złota

1. Orlik Blachownia

2. UKS Raków Częstochowa

3. Orzeł Pawonków

4. Pogoń II Kamyk

Wyniki grupa złota

Orlik Blachownia - UKS Raków Częstochowa  3:0

Orzeł Pawonków - Pogoń II Kamyk 4:4

Orlik Blachownia - Pogoń II Kamyk 2:2

Orzeł Pawonków - UKS Raków Częstochowa 2:2

Tabela grupa złota

1. Orlik Blachownia  7 pkt. 7-3

2. Pogoń II Kamyk  5 pkt. 9-7

3. Orzeł Pawonków  2 pkt. 7-8

4. UKS Raków Częstochowa 1 pkt. 3-8

Klasyfikacja końcowa

1. Orlik Blachownia

2. Pogoń Kamyk II

3. Orzeł Pawonków

4. UKS Raków Częstochowa

5. Liswarta Lisów

6. Pogoń Kamyk I

7. Alkas Aleksandria

8. Olimpia Huta Stara

Pogoń Kamyk I: Kacper Pachalski, Dominik Zawada, Maciej Kardas, Kamil Długosz, Patryk Kobyłkiewicz, Kuba Marzec, Szymon Pietrzak, Adam Szczepanik, Olaf Borowiecki

Pogoń Kamyk II: Krzysztof Głąb, Tomasz Smykalski, Kacper Wrzalik, Michał Chłąd, Piotr Marchwiński, Dawid Małota, Adrian Kobyłkiewicz, Bartosz Smolarek

 _______________________________________________________________________________

II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Wójta Gminy Miedźno

Miedźno

6.12.2015

Wyniki

Grom Miedźno Czerwoni – Grom Miedźno Niebiescy 4:1

Znicz Kłobuck – Pogoń Kamyk 0:9 (Bartosz Smolarek - 3, Dawid Małota - 2, Kacper Wrzalik, Piotr Marchwiński, Dominik Zawada)

Naprzód Ostrowy – KS Panki 2:1

Grom Miedźno Czerwoni – Pogoń Kamyk 0:1(Dawid Małota)

KS Panki – Grom Miedźno Niebiescy 1:1

Znicz Kłobuck – Naprzód Ostrowy 0:8

Grom Miedźno Czerwoni – KS Panki 1:2

Naprzód Ostrowy – Pogoń Kamyk 2:0

Znicz Kłobuck – Grom Miedźno Niebiescy 2:4

Grom Miedźno Czerwoni – Naprzód Ostrowy 0:2

Znicz Kłobuck – KS Panki 2:6

Pogoń Kamyk – Grom Miedźno Niebiescy 2:1(Dawid Małota - 2)

Grom Miedźno Czerwoni – Znicz Kłobuck 7:0

Naprzód Ostrowy – Grom Miedźno Niebiescy 7:1

KS Panki – Pogoń Kamyk 1:1(Michał Chłąd)

Klasyfikacja końcowa

1. Naprzód Ostrowy 15 pkt. 21-3

2. Pogoń Kamyk 10 pkt. 14-4

3. KS Panki 8 pkt. 11-7

4. Grom Miedźno Czerwoni 6 pkt. 12-6

5. Grom Miedźno Niebiescy 4 pkt. 8-16

6. Znicz Kłobuck 0 pkt. 4-34

Skład: Krzysztof Głąb, Michał Chłąd, Kacper Wrzalik, Bartosz Smolarek, Piotr Marchwiński, Dominik Zawada, Tomasz Smykalski, Dawid Małota, Adrian Kobyłkiewicz

_______________________________________________________________________________

III Memoriał im. Józefa Kusia i Stanisława Ściebury

Kamyk

14.06.2015

Zdjęcia

Grupa A

1. Pogoń Kamyk Czerwoni

2. Orlik Blachownia

3. Unia Rędziny

4. Kmicic Kruszyna

Wyniki grupy A

Pogoń Kamyk Czerwoni – Orlik Blachownia 1:1

Unia Rędziny – Kmicic Kruszyna 0:0

Pogoń Kamyk Czerwoni – Unia Rędziny 2:2

Orlik Blachownia – Kmicic Kruszyna 3:2

Pogoń Kamyk Czerwoni – Kmicic Kruszyna 4:0

Unia Rędziny – Orlik Blachownia 1:6

Tabela grupy A

1. Orlik Blachownia 7 pkt. 10-4

2. Pogoń Kamyk Czerwoni 5 pkt. 7-3

3. Unia Rędziny 2 pkt. 3-8

4. Kmicic Kruszyna 1 pkt. 2-7

Grupa B

1. Victoria Częstochowa

2. Pogoń Blachownia

3. Pogoń Kamyk Niebiescy

4. Raków Częstochowa

Wyniki grupy B

Victoria Częstochowa – Pogoń Blachownia 8:0

Pogoń Kamyk Niebiescy – Raków Częstochowa 0:3

Raków Częstochowa  – Victoria Częstochowa 2:2

Pogoń Kamyk Niebiescy – Pogoń Blachownia 6:1

Pogoń Blachownia – Raków Częstochowa 0:5

Pogoń Kamyk Niebiescy – Victoria Częstochowa 0:3

Tabela grupy B

1. Victoria Częstochowa 7 pkt. 13-2

2. Raków Częstochowa 7 pkt. 10-2

3. Pogoń Kamyk Niebiescy 3 pkt. 6-7

4. Pogoń Blachownia 0 pkt. 1-19

Faza pucharowa

I baraż o mecz o V miejsce: Unia Rędziny - Pogoń Blachownia 3:2

II baraż o mecz o V miejsce: Kmicic Kruszyna - Pogoń Kamyk Niebiescy 0:2

Pierwszy półfinał: Orlik Blachownia - Raków Częstochowa 2:1

Drugi półfinał: Pogoń Kamyk Czerwoni - Victoria Częstochowa 0:1

Mecz o VII miejsce: Pogoń Blachownia - Kmicic Kruszyna 3:3, rzuty karne 2:3

Mecz o V miejsce: Unia Rędziny - Pogoń Kamyk Niebiescy 0:3

Mecz o III miejsce: Raków Częstochowa - Pogoń Kamyk Czerwoni 5:1

Finał: Orlik Blachownia - Victoria Częstochowa 0:1

Klasyfikacja końcowa

1. Victoria Częstochowa

2. Orlik Blachownia

3. Raków Częstochowa

4. Pogoń Kamyk Czerwoni

5. Pogoń Kamyk Niebiescy

6. Unia Rędziny

7. Kmicic Kruszyna

8. Pogoń Blachownia

Najlepszy bramkarz: Bartosz Błaszczyk - Pogoń Kamyk Niebiescy.

_______________________________________________________________________________

Mała Piłkarska Kadra Czeka Turniej Finałowy

Orlik Miedźno

2.06.2015

Uczestnicy

1. Pogoń Kamyk

2. KS Panki

3. Płomień Przystajń

4. Naprzód Ostrowy

Wyniki

Pogoń Kamyk - KS Panki 2:0(Tomasz Smykalski, Mateusz Grot)

Płomień Przystajń - Naprzód Ostrowy 1:3

Pogoń Kamyk - Płomień Przystajń 5:1(Adrian Kobyłkiewicz - 2,Mateusz Grot, Dawid Małota,  Mateusz Jabłoński)

KS Panki - Naprzód Ostrowy 1:3

Pogoń Kamyk - Naprzód Ostrowy 0:1

KS Panki - Płomień Przystajń 2:1

Tabela końcowa

1. Naprzód Ostrowy 9 pkt. 7-2

2. Pogoń Kamyk 6 pkt. 7-2

3. KS Panki 3 pkt. 3-6

4. Płomień Przystajń 0 pkt. 3-10

Skład: Bartosz Błaszczyk, Dominik Zawada, Tomasz Smykalski, Mateusz Grot, Adrian Kobyłkiewicz, Dawid Małota, Kamil Długosz, Maciej Kardas, Mateusz Jabłoński

_______________________________________________________________________________

Mała Piłkarska Kadra Czeka I Turniej Eliminacyjny

Orlik Miedźno

28.05.2015

Uczestnicy

1. Pogoń Kamyk

2. Naprzód Ostrowy

3. Grom Miedźno

4. Liswarta Popów

Wyniki

Naprzód Ostrowy – Pogoń Kamyk 1:3(Dawid Małota - 2, Mateusz Jabłoński)

Grom Miedźno – Liswarta Popów 2:0

Naprzód Ostrowy – Grom Miedźno 1:0

Pogoń Kamyk – Naprzód Ostrowy 4:0(Dawid Małota - 2, Mateusz Jabłoński, Tomasz Smykalski)

Naprzód Ostrowy – Liswarta Popów 4:0

Pogoń Kamyk – Grom Miedźno 4:0(Mateusz Jabłoński - 2, Dawid Małota, Adrian Kobyłkiewicz)

Tabela końcowa

1. Pogoń Kamyk 9 pkt. 11-1

2. Naprzód Ostrowy 6 pkt. 6-3

3. Grom Miedźno 3 pkt. 2-5

4. Liswarta Popów 0 pkt. 0-10

Skład: Krzysztof Głąb, Dominik Zawada, Tomasz Smykalski, Mateusz Grot, Adrian Kobyłkiewicz, Dawid Małota,  Maciej Kardas, Mateusz Jabłoński

Najlepszy strzelec - Dawid Małota - 5 bramek

Awans: Pogoń Kamyk, Naprzód Ostrowy

_______________________________________________________________________________

Turniej finałowy III halowych mistrzostw Podokręgu Częstochowa ESTIMO CUP

Hala sportowa Częstochowa ul. Żużlowa

29.03.2014

Grupa A

1. Raków Częstochowa

2. UKS Raków Częstochowa

3. Olimpia Truskolasy

4. Victoria Częstochowa

5. Zieloni Żarki

Wyniki grupy A

Zieloni Żarki - Victoria Częstochowa 2:4

Raków Częstochowa - UKS Raków Częstochowa 1:1

Victoria Częstochowa - Olimpia Truskolasy 0:2

Zieloni Żarki - Raków Częstochowa 0:5

Olimpia Truskolasy - UKS Raków Częstochowa 1:2

Raków Częstochowa - Victoria Częstochowa 3:1

Zieloni Żarki - Olimpia Truskolasy 3:3

Victoria Częstochowa - UKS Raków Częstochowa 1:2

Olimpia Truskolasy - Raków Częstochowa 2:3

UKS Raków Częstochowa - Zieloni Żarki 3:2

Tabela grupy A

1. Raków Częstochowa 10 pkt. 12-4

2. UKS Raków Częstochowa 10 pkt. 8-5

3. Olimpia Truskolasy 4 pkt. 8-8

4. Victoria Częstochowa 3 pkt. 6-9

5. Zieloni Żarki 1 pkt. 7-15

Grupa B

1. Ajaks Częstochowa

2. Pogoń Kamyk

3. Unia Rędziny

4. Warta Mstów

5. Olimpia Huta Stara

Wyniki grupy B

Olimpia Huta Stara - Unia Rędziny 1:3

Warta Mstów - Ajaks Częstochowa 2:3

Unia Rędziny - Pogoń Kamyk 1:2

Olimpia Huta Stara - Warta Mstów 1:2

Pogoń Kamyk - Ajaks Częstochowa 0:4

Warta Mstów - Unia Rędziny 1:3

Olimpia Huta Stara - Pogoń Kamyk 2:2

Unia Rędziny - Ajaks Częstochowa 0:3

Pogoń Kamyk - Warta Mstów 3:1

Ajaks Częstochowa - Olimpia Huta Stara 3:0

Tabela grupy B

1. Ajaks Częstochowa 12 pkt. 13-2

2. Pogoń Kamyk 7 pkt. 7-8

3. Unia Rędziny 6 pkt. 7-7

4. Warta Mstów 3 pkt. 6-10

5. Olimpia Huta Stara 1 pkt. 4-10

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Raków Częstochowa - Pogoń Kamyk 5:0

Drugi półfinał: Ajaks Częstochowa - UKS Raków Częstochowa 1:1, rzuty karne 2:1

Mecz o III miejsce: Pogoń Kamyk - UKS Raków Częstochowa 3:0

Finał: Raków Częstochowa - Ajaks Częstochowa 0:2

Klasyfikacja końcowa

1. Ajaks Częstochowa

2. Raków Częstochowa

3. Pogoń Kamyk

4. UKS Raków Częstochowa

5. Unia Rędziny

6. Olimpia Truskolasy

7. Victoria Częstochowa

8. Warta Mstów

9. Olimpia Huta Stara

10. Zieloni Żarki

Najlepszy bramkarz - Krzysztof Głąb - Pogoń Kamyk

_______________________________________________________________________________

X Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w halowej piłce nożnej młodzików o Puchar Starosty Kłobuckiego - rocznik 2002

Panki

07.03.2015

Grupa A

1. Pogoń Kamyk

2. Junior Szarlejka

3. Huragan Jezioro

Wyniki grupy A

Pogoń Kamyk - Junior Szarlejka 13:0

Pogoń Kamyk - Huragan Jezioro 5:0

Junior Szarlejka - Huragan Jezioro 0:5

Tabela grupy A

1. Pogoń Kamyk 6 pkt. 18-0

2. Huragan Jezioro 3 pkt. 5-5

3. Junior Szarlejka 0 pkt. 0-18

Grupa B

1. Grom Miedźno

2. Naprzód Ostrowy

3. Parafialny KS Danków

4. Olimpia Truskolasy

Wyniki grupy B

Grom Miedźno - Naprzód Ostrowy 0:3

Olimpia Truskolasy - Parafialny KS Danków 0:0

Grom Miedźno - Olimpia Truskolasy 0:0

Naprzód Ostrowy - Parafialny KS Danków 3:0

Grom Miedźno - Parafialny KS Danków 0:0

Naprzód Ostrowy - Olimpia Truskolasy 1:1

Tabela grupy B

1. Naprzód Ostrowy 7 pkt. 7-1

2. Olimpia Truskolasy 3 pkt. 1-1

3. Parafialny KS Danków 2 pkt. 0-3

4. Grom Miedźno 2 pkt. 0-3

Grupa C

1. Herkules Truskolasy

2. KS Panki

3. Płomień Przystajń

Wyniki grupy C

Herkules Truskolasy - KS Panki 0:1

Herkules Truskolasy - Płomień Przystajń 1:2

KS Panki - Płomień Przystajń 2:0

Tabela grupy C

1. KS Panki 6 pkt. 3-0

2. Płomień Przystajń 3 pkt. 2-3

3. Herkules Truskolasy 0 pkt. 1-3

Faza pucharowa

Baraż

1. Junior Szarlejka

2. Herkules Truskolasy

3. Grom Miedźno

Wyniki

Junior Szarlejka - Grom Miedźno 0:7

Junior Szarlejka - Herkules Truskolasy 1:2

Grom Miedźno - Herkules Truskolasy 0:1

Ćwierćfinały

Pogoń Kamyk – Parafialny KS Danków 1:0

Naprzód Ostrowy – Herkules Truskolasy 4:1

KS Panki – Huragan Jezioro 4:0

Płomień Przystajń – Olimpia Truskolasy 0:2

Baraż o miejsca 5-8

Parafialny KS Danków – Herkules Truskolasy 3:0

Huragan Jezioro – Płomień Przystajń 0:2

Pierwszy półfinał: Pogoń Kamyk - Naprzód Ostrowy 4:1

Drugi półfinał:: KS Panki - Olimpia Truskolasy 1:2

Mecz o VII miejsce: Herkules Truskolasy - Huragan Jezioro 0:1

Mecz o V miejsce: Parafialny KS Danków - Płomień Przystajń 2:0

Mecz o III miejsce: Naprzód Ostrowy - KS Panki 1:0

Finał: Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 0:2

Klasyfikacja końcowa

1. Olimpia Truskolasy

2. Pogoń Kamyk

3. Naprzód Ostrowy

4. KS Panki

5. Parafialny KS Danków

6. Płomień Przystajń

7. Huragan Jezioro

8. Herkules Truskolasy

9. Grom Miedźno

10. Junior Szarlejka

Najlepszy strzelec: Mateusz Grot - 13 bramek

Skład: Bartosz Błaszczyk, Krzysztof Głąb, Tomasz Smykalski, Dominik Zawada, Mateusz Grot, Kamil Długosz, Maciej Kardas, Adrian Kobyłkiewicz

Pogoń Kamyk będzie reprezentował powiat kłobucki w Mistrzostwach Podokręgu Częstochowa w Halowej Piłce Nożnej Estimo Cup 2015.
_______________________________________________________________________________

X Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego w kategorii trampkarzy - rocznik 2000

Ostrowy

21.02.2015

Wyniki

Pogoń Kamyk - Grom Miedźno 0:0

Liswarta Krzepice - Naprzód Ostrowy 2:4

KS Panki - Sokół Wręczyca Wielka 2:1

Pogoń Kamyk - Naprzód Ostrowy 2:3(Bartosz Smolarek, Piotr Marchwiński)

Liswarta Krzepice - Grom Miedźno 1:1

Sokół Wręczyca Wielka - Olimpia Truskolasy 0:1

Pogoń Kamyk - Liswarta Krzepice 0:2

Grom Miedźno - Naprzód Ostrowy 2:1

KS Panki - Olimpia Truskolasy 2:0

Naprzód Ostrowy - Sokół Wręczyca Wielka 4:0

Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 2:2(Patryk Kobyłkiewicz, Piotr Marchwiński)

Liswarta Krzepice - KS Panki 1:2

Grom Miedźno - Sokół Wręczyca Wielka 1:0

Pogoń Kamyk - KS Panki 0:1

Liswarta Krzepice - Olimpia Truskolasy 1:2

Naprzód Ostrowy - KS Panki 0:1

Grom Miedźno - Olimpia Truskolasy 1:1

Liswarta Krzepice - Sokół Wręczyca Wielka 0:3

Grom Miedźno - KS Panki 1:0

Pogoń Kamyk - Sokół Wręczyca Wielka 1:1(Patryk Kobyłkiewicz)

Naprzód Ostrowy - Olimpia Truskolasy 2:1

Klasyfikacja końcowa

1. KS Panki 15 pkt. 8-3

2. Grom Miedźno 12 pkt. 6-3

3. Naprzód Ostrowy 12 pkt. 14-8

4. Olimpia Truskolasy 8 pkt. 7-8

5. Sokół Wręczyca Wielka 4 pkt. 5-9

6. Liswarta Krzepice 4 pkt. 7-12

7. Pogoń Kamyk 3 pkt. 5-9

_______________________________________________________________________________

Turniej w Mykanowie

2001 i młodsi

23.08.2014

Grupa A

Pogoń Kamyk Czerwoni

Płomień Czarny Las II

Grom Cykarzew

Wyniki grupy A

Płomień Czarny Las II - Grom Cykarzew 0:6

Pogoń Kamyk Czerwoni - Grom Cykarzew 1:0

Pogoń Kamyk Czerwoni - Płomień Czarny Las II 8:0

Tabela Grupy A

1. Pogoń Kamyk Czerwoni 6 pkt. 9-0

2. Grom Cykarzew 3 pkt. 6-1

3. Płomień Czarny Las II 0 pkt. 0-14

Grupa B

Płomień Czarny Las I

Pogoń Kamyk Niebiescy

Kmicic Kruszyna

Wyniki Grupy B

Płomień Czarny Las I - Kmicic Kruszyna 0:1

Pogoń Kamyk Niebiescy - Kmicic Kruszyna 1:1

Pogoń Kamyk Niebiescy - Płomień Czarny Las I 1:3

Tabela Grupy B

1. Kmicic Kruszyna 4 pkt. 2-1

2. Płomień Czarny Las I 3 pkt. 3-2

3. Pogoń Kamyk Niebiescy 1 pkt. 2-4

Mecz o V miejsce: Pogoń Kamyk Niebiescy - Płomień Czarny Las II 3:0

Pierwszy półfinał: Grom Cykarzew - Kmicic Kruszyna 1:1, rzuty karne 3:1

Drugi półfinał: Pogoń Kamyk Czerwoni - Płomień Czarny Las I 4:0

Mecz o III miejsce: Kmicic Kruszyna  - Płomień Czarny Las I 3:3, rzuty karne 3:1

Finał: Pogoń Kamyk Czerwoni - Grom Cykarzew 3:0

Klasyfikacja końcowa

1. Pogoń Kamyk Czerwoni

2. Grom Cykarzew

3. Kmicic Kruszyna

4. Płomień Czarny Las I

5. Pogoń Kamyk Niebiescy

6. Płomień Czarny Las II

_______________________________________________________________________________
 

II Memoriał im. Józefa Kusia i Stanisława Ściebury

Kamyk

14.06.2014

Zdjęcia

Grupa A

1. Pogoń Kamyk Czerwoni

2. Victoria Częstochowa

3. Orlik Blachownia

4. Grom Miedźno

5. Płomień Kuźnica Marianowa

Wyniki grupy A

Pogoń Kamyk Czerwoni - Victoria Częstochowa 3:2

Orlik Blachownia - Grom Miedźno 3:0

Płomień Kuźnica Marianowa - Pogoń Kamyk Czerwoni 0:6

Victoria Częstochowa - Orlik Blachownia 1:0

Grom Miedźno - Płomień Kuźnica Marianowa 4:0

Orlik Blachownia - Pogoń Kamyk Czerwoni 3:1

Victoria Częstochowa - Grom Miedźno 0:0

Płomień Kuźnica Marianowa - Orlik Blachownia 0:8

Pogoń Kamyk Czerwoni - Grom Miedźno 4:0

Victoria Częstochowa - Płomień Kuźnica Marianowa 4:0

Tabela grupy A

1. Orlik Blachownia 9 pkt. 14-2

2. Pogoń Kamyk Czerwoni 9 pkt. 14-5

3. Victoria Częstochowa 7 pkt. 7-3

4. Grom Miedźno 4 pkt. 4-7

5. Płomień Kuźnica Marianowa 0 pkt. 0-22

Grupa B

1. Stradom Częstochowa

2. Pogoń Blachownia

3. Maraton Waleńczów

4. Pogoń Kamyk Niebiescy

5. Płomień Przystajń

Wyniki grupy B

Stradom Częstochowa - Pogoń Blachownia 6:1

Maraton Waleńczów - Pogoń Kamyk Niebiescy 1:1

Płomień Przystajń - Stradom Częstochowa 1:7

Pogoń Blachownia - Maraton Waleńczów 1:0

Pogoń Kamyk Niebiescy - Płomień Przystajń 2:0

Stradom Częstochowa - Maraton Waleńczów 2:1

Pogoń Blachownia - Pogoń Kamyk Niebiescy 0:2

Maraton Waleńczów - Płomień Przystajń 1:0

Pogoń Blachownia - Płomień Przystajń 5:0

Stradom Częstochowa - Pogoń Kamyk Niebiescy 1:0

Tabela grupy B

1. Stradom Częstochowa 12 pkt. 16-3

2. Pogoń Kamyk Niebiescy 7 pkt. 5-2

3. Pogoń Blachownia 6 pkt. 7-8

4. Maraton Waleńczów 4 pkt. 3-4

5. Płomień Przystajń 0 pkt. 1-15

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Orlik Blachownia - Pogoń Kamyk Niebiescy 4:1

Drugi półfinał: Pogoń Kamyk Czerwoni - Stradom Częstochowa 1:2

Mecz o IX miejsce: Płomień Kuźnica Marianowa - Płomień Przystajń 4:1

Mecz o VII miejsce: Grom Miedźno - Maraton Waleńczów 1:1, rzuty karne 2:1

Mecz o V miejsce: Victoria Częstochowa - Pogoń Blachownia 1:0

Mecz o III miejsce: Pogoń Kamyk Niebiescy - Pogoń Kamyk Czerwoni 2:3

Finał: Orlik Blachownia - Stradom Częstochowa 1:1, rzuty karne 1:2

Klasyfikacja końcowa

1. Stradom Częstochowa

2. Orlik Blachownia

3. Pogoń Kamyk Czerwoni

4. Pogoń Kamyk Niebiescy

5. Victoria Częstochowa

6. Pogoń Blachownia

7. Grom Miedźno

8. Maraton Waleńczów

9. Płomień Kuźnica Marianowa

10. Płomień Przystajń

Król strzelców: Eryk Napieraj - 9 goli

_______________________________________________________________________________

II Turniej im. Tadeusza Kowalika

Czarny Las

8.06.2014

2002 i młodsi

Uczestnicy

1. Płomień Czarny Las

2. Grom Cykarzew

3. Pogoń Kamyk

4. Victoria Częstochowa

Wyniki

Pogoń Kamyk - Victoria Częstochowa 7:0

Płomień Czarny Las - Grom Cykarzew 1:0

Pogoń Kamyk - Płomień Czarny Las 4:2

Grom Cykarzew - Victoria Częstochowa 4:1

Victoria Częstochowa - Płomień Czarny Las 3:5

Pogoń Kamyk - Grom Cykarzew 1:1

Klasyfikacja końcowa

1. Pogoń Kamyk 7 pkt. 12-3

2. Płomień Czarny Las 6 pkt.  8-7

3. Grom Cykarzew 4 pkt. 5-3

4. Victoria Częstochowa 0 pkt. 4-16

Skład Pogoni (2002, 2003) - Błaszczyk, Zawada, Małota, Smykalski, Długosz, A.Kobyłkiewicz, Góra, Kardas, Stępień, Jabłoński.

_______________________________________________________________________________

Finał Wojewódzki Turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka

Dankowice

29.05.2014

Grupa A

1. Pawłów

2. Orzeł Pawonków

3. Pogoń Kamyk

Wyniki grupy A

Pawłów - Orzeł Pawonków 0:6

Pawłów - Pogoń Kamyk 1:3

Pogoń Kamyk - Orzeł Pawonków 2:3

Tabela grupy A

1. Orzeł Pawonków 6 pkt. 9-2

2. Pogoń Kamyk 3 pkt. 5-4

3. Pawłów 0 pkt. 1-9

Grupa B

1. Rudnik

2. Pasjonat Dankowice

3. Mizerów

Wyniki grupy B

Rudnik - Pasjonat 0:2

Mizerów - Rudnik 6:0

Mizerów - Pasjonat 1:0

Tabela grupy B

1. Mizerów 6 pkt. 7-0

2. Pasjonat 3 pkt.  2-1

3. Rudnik 0 pkt. 0-8

Mecz o III miejsce: Pogoń Kamyk - Pasjonat Dankowice 1:1, rzuty karne 1:2

Finał: Orzeł Pawonków - Mizerów 3:2

Klasyfikacja końcowa

1. Orzeł Pawonków

2. Mizerów

3. Pasjonat Dankowice

4. Pogoń Kamyk

5. Pawłów

6. Rudnik

_______________________________________________________________________________
 

Finał Powiatowy Turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka

Miedźno

21.05.2014

Wyniki

Liswarta Krzepice - Pogoń Kamyk 0:2

Liswarta Popów - KS Panki 0:1

Liswarta Krzepice - Liswarta Popów 2:0

Pogoń Kamyk - KS Panki 3:0

Liswarta Krzepice - KS Panki 4:0

Pogoń Kamyk - Liswarta Popów 1:1

Tabela

1. Pogoń Kamyk 7 pkt. 6-1

2. Liswarta Krzepic 6 pkt. 6-2

3. KS Panki 3 pkt. 1-7

4. Liswarta Popów 1 pkt. 1-4

Najlepszym strzelcem turnieju został Piotr Marchwiński.

Nasza drużyna wystąpi w finale województwa śląskiego turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka 29 maja w Dankowicach.

_______________________________________________________________________________

Eliminacje Powiatowe Turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka

Miedźno

19.05.2014
 

Wyniki

Grom Miedźno - Pogoń Kamyk 0:0

Liswarta Popów - Sokół Parzymiechy 2:0

Naprzód Ostrowy - Grom Miedźno 2:1

Pogoń Kamyk - Liswarta Popów 1:1(Patryk Kobyłkiewicz)

Sokół Parzymiechy - Naprzód Ostrowy 0:4

Grom Miedźno - Liswarta Popów 0:2

Pogoń Kamyk - Sokół Parzymiechy 2:0(Dawid Małota - 2)

Liswarta Popów - Naprzód Ostrowy 2:2

Grom Miedźno - Sokół Parzymiechy 3:0

Pogoń Kamyk - Naprzód Ostrowy 4:2(Piotr Marchwiński - 2, Bartosz Smolarek, Patryk Kobyłkiewicz)

Tabela

1. Liswarta Popów 8 pkt. 7-3

1. Pogoń Kamyk 8 pkt. 7-3

3. Naprzód Ostrowy 7 pkt. 10-7

4. Grom Miedźno 4 pkt. 4-4

5. Sokół Parzymiechy 0 pkt. 0-11

Do turnieju finałowego awansowały zespoły: Liswarta Popów, Pogoń Kamyk, KS Panki, Liswarta Krzepice.

_______________________________________________________________________________

Turniej finałowy II halowych mistrzostw Podokręgu Częstochowa ESTIMO CUP

Hala sportowa Częstochowa ul. Żużlowa

22.03.2014

Grupa A

1. UKS Raków Częstochowa

2. Ajaks Częstochowa

3. Polonia Poraj

4. Liswarta Krzepice

Wyniki grupy A

UKS Raków Częstochowa - Ajaks Częstochowa 1:0

Polonia Poraj - Liswarta Krzepice 1:0

UKS Raków Częstochowa - Liswarta Krzepice 0:0

Ajaks Częstochowa - Polonia Poraj 1:0

UKS Raków Częstochowa - Polonia Poraj 0:0

Ajaks Częstochowa - Liswarta Krzepice 1:1

Tabela grupy A

1. UKS Raków Częstochowa 5 pkt. 1-0

2. Ajaks Częstochowa 4 pkt. 2-2

3. Polonia Poraj 4 pkt. 1-1

4. Liswarta Krzepice 2 pkt. 1-2

Grupa B

1. Gmina Kłomnice

2. Raków Częstochowa

3. Sokół Olsztyn

4. Pogoń Kamyk

Wyniki grupy B

Gmina Kłomnice - Raków Częstochowa 0:1

Sokół Olsztyn - Pogoń Kamyk 0:1

Gmina Kłomnice - Pogoń Kamyk 1:0

Raków Częstochowa - Sokół Olsztyn 5:0

Gmina Kłomnice - Sokół Olsztyn 0:0

Pogoń Kamyk - Raków Częstochowa 0:4

Tabela grupy B

1. Raków Częstochowa 9 pkt. 10-0

2. Gmina Kłomnice 4 pkt. 1-1

3. Pogoń Kamyk 3 pkt. 1-5

4. Sokół Olsztyn 1 pkt. 0-6

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: UKS Raków Częstochowa - Gmina Kłomnice 1:1, rzuty karne 2:0

Drugi półfinał: Raków Częstochowa - Ajaks Częstochowa 2:0

Mecz o III miejsce: Gmina Kłomnice - Ajaks Częstochowa 1:0

Finał: UKS Raków Częstochowa - Raków Częstochowa 0:0, rzuty karne 1:2

Klasyfikacja końcowa

1. Raków Częstochowa

2. UKS Raków Częstochowa

3. Gmina Kłomnice

4. Ajaks Częstochowa

5. Pogoń Kamyk 

    Polonia Poraj

7. Liswarta Krzepice

    Sokół Olsztyn

_______________________________________________________________________________

IX Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego

Ostrowy

01.03.2014

Grupa A

1. Naprzód Ostrowy

2. KS Panki

3. Sokół Wręczyca Wielka

4. Olimpia Truskolasy

Wyniki grupy A

Naprzód Ostrowy - Sokół Wręczyca Wielka 1:1

Olimpia Truskolasy - KS Panki 0:2

Naprzód Ostrowy - Olimpia Truskolasy 3:0

Sokół Wręczyca Wielka - KS Panki 1:2

Naprzód Ostrowy - KS Panki 6:1

Sokół Wręczyca Wielka - Olimpia Truskolasy 2:0

Tabela grupy A

1. Naprzód Ostrowy 7 pkt. 10-2

2. KS Panki 6 pkt. 5-7

3. Sokół Wręczyca Wielka 4 pkt. 4-3

4. Olimpia Truskolasy 0 pkt. 0-7

Grupa B

1. Liswarta Krzepice

2. Pogoń Kamyk

3. Płomień Przystajń

4. Grom Miedźno

Wyniki grupy B

Pogoń Kamyk - Grom Miedźno 3:0(Eryk Napieraj - 3)

Płomień Przystajń - Liswarta Krzepice 0:2

Pogoń Kamyk - Płomień Przystajń 5:1(Piotr Marchwiński - 3, Eryk Napieraj - 2)

Grom Miedźno - Liswarta Krzepice 0:2

Pogoń Kamyk - Liswarta Krzepice 0:1

Grom Miedźno - Płomień Przystajń 0:1

Tabela grupy B

1. Liswarta Krzepice 9 pkt. 5-0

2. Pogoń Kamyk 6 pkt. 8-2

3. Płomień Przystajń 3 pkt. 2-7

4. Grom Miedźno 0 pkt. 0-6

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Naprzód Ostrowy - Pogoń Kamyk 0:4(Eryk Napieraj - 3, Piotr Marchwiński)

Drugi półfinał: KS Panki - Liswarta Krzepice 0:1

Mecz o VII miejsce: Olimpia Truskolasy - Grom Miedźno 2:1 - rzuty karne

Mecz o V miejsce: Sokół Wręczyca Wielka - Płomień Przystajń 0:2 - rzuty karne

Mecz o III miejsce: Naprzód Ostrowy - KS Panki 3:0

Finał: Pogoń Kamyk - Liswarta Krzepice 2:1(Piotr Marchwiński, Eryk Napieraj)

Klasyfikacja końcowa

1. Pogoń Kamyk

2. Liswarta Krzepice

3. Naprzód Ostrowy

4. KS Panki

5. Płomień Przystajń

6. Sokół Wręczyca Wielka

7. Olimpia Truskolasy

8. Grom Miedźno

W najlepszej piątce turnieju znalazł się Eryk Napieraj.

_______________________________________________________________________________

Jurajski Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej KKF Cup

Olsztyn

22-23.02.2014

ROZGRYWKI GRUPOWE

Grupa I

1. Chojnik Jelenia Góra

2. Warta Mstów

3. Victoria Częstochowa

4. Skra I Częstochowa

5. Gwarek Zabrze

6. Sarmacja Będzin

Grupa II

1. RKS Raków I Częstochowa

2. KS Stradom Częstochowa

3. Skra II Częstochowa

4. Omega Kleszczów

5. UKS Raków Częstochowa

6. Sokół Olsztyn

Grupa III

1. Ekoball Sanok

2. Hetman Włoszczowa

3. RKS Raków II Częstochowa

4. Warta Zawiercie

5. Pogoń Kamyk

6. Ajaks Częstochowa

Wyniki grupy I

Chojnik Jelenia Góra - Warta Mstów 7:1

Victoria Częstochowa - Skra I Częstochowa 1:5

Gwarek Zabrze - Sarmacja Będzin 4:1

Chojnik Jelenia Góra - Victoria Częstochowa 3:1

Warta Mstów - Gwarek Zabrze 0:8

Skra I Częstochowa - Sarmacja Będzin 1:0

Warta Mstów - Victoria Częstochowa 2:4

Chojnik Jelenia Góra - Sarmacja Będzin 2:0

Skra I Częstochowa - Gwarek Zabrze 3:0

Victoria Częstochowa - Sarmacja Będzin 2:1

Chojnik Jelenia Góra - Gwarek Zabrze 1:2

Warta Mstów - Skra I Częstochowa 0:6

Victoria Częstochowa - Gwarek Zabrze 0:6

Chojnik Jelenia Góra - Skra I Częstochowa 1:0

Warta Mstów - Sarmacja Będzin 1:0

Tabela grupy I

1. Skra I Częstochowa 12 pkt. 20-5

2. Chojnik Jelenia Góra 12 pkt. 14-4

3. Gwarek Zabrze 12 pkt. 20-5

4. Victoria Częstochowa 6 pkt. 8-17

5. Warta Mstów 3 pkt. 4-25

6. Sarmacja Będzin 0 pkt. 2-10

Wyniki grupy II

RKS Raków I Częstochowa - KS Stradom Częstochowa
2:0

Skra II Częstochowa - Omega Kleszczów 0:1

UKS Raków Częstochowa - Sokół Olsztyn 4:0

RKS Raków I Częstochowa - Skra II Częstochowa 5:0

KS Stradom Częstochowa - UKS Raków Częstochowa 1:2

Omega Kleszczów - Sokół Olsztyn 2:1

KS Stradom Częstochowa - Skra II Częstochowa 4:1

RKS Raków I Częstochowa - Sokół Olsztyn 1:0

Omega Kleszczów - UKS Raków Częstochowa 1:1

Skra II Częstochowa - Sokół Olsztyn 2:2

RKS Raków I Częstochowa - UKS Raków Częstochowa 2:1

KS Stradom Częstochowa - Omega Kleszczów 1:1

Skra II Częstochowa - UKS Raków Częstochowa 1:0

RKS Raków I Częstochowa - Omega Kleszczów 1:1

KS Stradom Częstochowa - Sokół Olsztyn 3:1

Tabela grupy II

1. RKS Raków I Częstochowa 13 pkt. 11-2

2. Omega Kleszczów 9 pkt. 6-4

3. UKS Raków Częstochowa 7 pkt. 8-5

4. KS Stradom Częstochowa 7 pkt. 9-17

5. Skra II Częstochowa 4 pkt. 4-12

6. Sokół Olsztyn 1 pkt. 4-12

Wyniki grupy III

Ekoball Sanok - Hetman Włoszczowa 2:3

RKS Raków II Częstochowa - Warta Zawiercie 3:0

Pogoń Kamyk - Ajaks Częstochowa 2:3

Ekoball Sanok - RKS Raków II Częstochowa 1:1

Hetman Włoszczowa - Pogoń Kamyk 4:1

Warta Zawiercie - Ajaks Częstochowa 1:1

Hetman Włoszczowa - RKS Raków II Częstochowa 1:1

Ekoball Sanok - Ajaks Częstochowa 1:0

Warta Zawiercie - Pogoń Kamyk 3:1

RKS Raków II Częstochowa - Ajaks Częstochowa 7:2

Ekoball Sanok - Pogoń Kamyk 4:0

Hetman Włoszczowa - Warta Zawiercie 1:3

RKS Raków II Częstochowa - Pogoń Kamyk 9:2

Ekoball Sanok - Warta Zawiercie 2:3

Hetman Włoszczowa - Ajaks Częstochowa 7:0

Tabela grupy III

1. RKS Raków II Częstochowa 11 pkt. 21-6

2. Warta Zawiercie 10 pkt. 10-8

3. Hetman Włoszczowa 10 pkt. 16-7

4. Ekoball Sanok 7 pkt. 10-7

5. Ajaks Częstochowa 4 pkt. 6-18

6. Pogoń Kamyk 0 pkt. 6-13

FAZA FINAŁOWA

Grupa A miejsca 1-8

1. RKS Raków I Częstochowa

2. Skra I Częstochowa

3. Gwarek Zabrze

4. Hetman Włoszczowa

Grupa B miejsca 1-8

1. Chojnik Jelenia Góra

2. Omega Kleszczów

3. Warta Zawiercie

4. RKS Raków II Częstochowa

Grupa C miejsca 9-14

1. UKS Raków Częstochowa

2. Skra II Częstochowa

3. Ajaks Częstochowa

Grupa D miejsca 9-14

1. Victoria Częstochowa

2. KS Stradom Częstochowa

3. Ekoball Sanok

Grupa E miejsca 15-18

1. Sarmacja Będzin

2. Sokół Olsztyn

3. Pogoń Kamyk

4.Warta Mstów

Wyniki grupy A miejsca 1-8

RKS Raków I Częstochowa - Skra I Częstochowa 0:0

Gwarek Zabrze - Hetman Włoszczowa 1:1

RKS Raków I Częstochowa - Gwarek Zabrze 0:2

Skra I Częstochowa - Hetman Włoszczowa 5:1

RKS Raków I Częstochowa - Hetman Włoszczowa 1:3

Skra I Częstochowa - Gwarek Zabrze 0:1

Wyniki grupy B miejsca 1-8

Chojnik Jelenia Góra - Omega Kleszczów 2:1

Warta Zawiercie - RKS Raków II Częstochowa 1:3

Chojnik Jelenia Góra - Warta Zawiercie 1:2

Omega Kleszczów - RKS Raków II Częstochowa 0:2

Chojnik Jelenia Góra - RKS Raków II Częstochowa 1:5

Omega Kleszczów - Warta Zawiercie 1:2

Wyniki grupy C miejsca 9-14

UKS Raków Częstochowa - Skra II Częstochowa 3:0

Skra II Częstochowa - Ajaks Częstochowa 1:2

UKS Raków Częstochowa - Ajaks Częstochowa 0:0

Wyniki grupy D miejsca 9-14

Victoria Częstochowa - KS Stradom Częstochowa 0:0

KS Stradom Częstochowa - Ekoball Sanok 3:3

Victoria Częstochowa - Ekoball Sanok 0:2

Wyniki grupy E miejsca 15-18

Sarmacja Będzin - Sokół Olsztyn 4:1

Pogoń Kamyk - Warta Mstów 2:1

Sarmacja Będzin - Pogoń Kamyk 1:2

Sokół Olsztyn - Warta Mstów 1:2

Sarmacja Będzin - Warta Mstów 0:0

Sokół Olsztyn - Pogoń Kamyk 0:1

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Gwarek Zabrze - Warta Zawiercie 1:0

Drugi półfinał: Raków II Częstochowa - Skra I Częstochowa 0:0, karne 2:3

Mecz o VII miejsce: Raków I Częstochowa - Omega Kleszczów 1:0

Mecz o V miejsce: Hetman Włoszczowa - Chojnik Jelenia Góra 1:0

Mecz o III miejsce: Warta Zawiercie - Raków II Częstochowa 4:1

Finał: Gwarek Zabrze - Skra I Częstochowa 1:2

Klasyfikacja końcowa

1. Skra I Częstochowa

2. Gwarek Zabrze

3. Warta Zawiercie

4. Raków II Częstochowa

5. Hetman Włoszczowa

6. Chojnik Jelenia Góra

7. Raków I Częstochowa

8. Omega Kleszczów

9. UKS Raków Częstochowa

10. Ekoball Sanok

11. KS Stradom Częstochowa

12. Ajaks Częstochowa

13. Skra II Częstochowa

14. Victoria Częstochowa

15. Pogoń Kamyk

16. Sarmacja Będzin

17. Warta Mstów

18. Sokół Olsztyn

_______________________________________________________________________________

Kuba Cup

Truskolasy

19.12.2013

Grupa A

1. Orlik Blachownia

2. Liswarta Krzepice

3. Herkules Truskolasy

4. Małapanew Ozimek

5. Wisła Kraków

Wyniki grupy A

Orlik Blachownia - Liswarta Krzepice 2:2

Herkules Truskolasy - Małapanew Ozimek 1:1

Orlik Blachownia - Wisła Kraków 0:1

Liswarta Krzepice - Małapanew Ozimek 2:2

Herkules Truskolasy - Wisła Kraków 1:4

Orlik Blachownia - Małapanew Ozimek 2:2

Liswarta Krzepice - Herkules Truskolasy 2:1

Małapanew Ozimek - Wisła Kraków 2:1

Orlik Blachownia - Herkules Truskolasy 1:5

Liswarta Krzepice - Wisła Kraków 0:3

Tabela grupy A

1. Wisła Kraków 9 pkt. 9-3

2. Małapanew Ozimek 6 pkt. 7-6

3. Liswarta Krzepice 5 pkt. 6-8

4. Herkules Truskolasy 4 pkt. 8-8

5. Orlik Blachownia 2 pkt. 5-10

Grupa B

1. Pogoń Kamyk

2. Raków Częstochowa

3. Odra Opole

4. Akademia Sportowa Lubliniec

5. Pasjonat Dankowice

Wyniki grupy B

Pogoń Kamyk - Raków Częstochowa 0:5

Odra Opole - Akademia Sportowa Lubliniec 5:2

Pogoń Kamyk - Pasjonat Dankowice 3:0

Raków Częstochowa - Akademia Sportowa Lubliniec 5:2

Odra Opole - Pasjonat Dankowice 5:1

Pogoń Kamyk - Akademia Sportowa Lubliniec 0:7

Raków Częstochowa - Odra Opole 2:4

Akademia Sportowa Lubliniec - Pasjonat Dankowice 5:0

Pogoń Kamyk - Odra Opole 1:6

Raków Częstochowa - Pasjonat Dankowice 6:1

Tabela grupy B

1. Odra Opole 12 pkt. 20-6

2. Raków Częstochowa 9 pkt. 18-7

3. Akademia Sportowa Lubliniec 6 pkt. 6-10

4. Pogoń Kamyk 3 pkt. 4-8

5. Pasjonat Dankowice 0 pkt. 2-19

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Wisła Kraków - Raków Częstochowa 5:1

Drugi półfinał: Odra Opole - Małapanew Ozimek 5:2

Mecz o IX miejsce: Orlik Blachownia - Pasjonat Dankowice 2:2, rzuty karne 3:2

Mecz o VII miejsce: Herkules Truskolasy - Pogoń Kamyk 4:1

Mecz o V miejsce: Liswarta Krzepice - Akademia Sportowa Lubliniec 2:3, po dogrywce

Mecz o III miejsce: Raków Częstochowa - Małapanew Ozimek 6:5, po dogrywce

Finał: Wisła Kraków - Odra Opole 0:1

Klasyfikacja końcowa

1. Odra Opole

2. Wisła Kraków

3. Raków Częstochowa

4. Małapnew Ozimek

5. Akademia Sportowa Lubliniec

6. Liswarta Krzepice

7. Herkules Truskolasy

8. Pogoń Kamyk

9. Orlik Blachownia

10. Pasjonat Dankowice

_______________________________________________________________________________

Turniej przedsezonowy Młodzik Cup

Ajaks Arena

20.08.2013

Grupa A

1. Ajaks Częstochowa

2. Alkas Aleksandria

3. Warta Zawiercie

4. Zieloni Żarki

Wyniki grupy A

Ajaks Częstochowa - Alkas Aleksandria 0:1

Warta Zawiercie - Zieloni Żarki 0:0

Ajaks Częstochowa - Warta Zawiercie 0:0

Alkas Aleksandria - Zieloni Żarki 1:0

Ajaks Częstochowa - Zieloni Żarki 0:0, rzuty karne 3:4

Alkas Aleksandria - Warta Zawiercie 0:2

Grupa B

1. Victoria Częstochowa

2. Pogoń Kamyk

3. Warta Mstów

Wyniki grupy B

Pogoń Kamyk - Warta Mstów 1:0

Victoria Częstochowa -  Pogoń Kamyk 0:1

Victoria Częstochowa - Warta Mstów 2:2, rzuty karne 5:4

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Alkas Aleksandria - Victoria Częstochowa 0:2

Drugi półfinał: Warta Zawiercie - Pogoń Kamyk 1:0

Mecz o V miejsce: Warta Mstów - Zieloni Żarki 1:1, rzuty karne 6:5

Mecz o III miejsce: Pogoń Kamyk - Alkas Aleksandria 1:1, rzuty karne 5:4

Finał: Victoria Częstochowa - Warta Zawiercie 0:4

Klasyfikacja końcowa

1. Warta Zawiercie

2. Victoria Częstochowa

3. Pogoń Kamyk

4. Alkas Aleksandria

5. Warta Mstów

6. Zieloni Żarki

7. Ajaks Częstochowa 

_______________________________________________________________________________

I Memoriał im. Józefa Kusia i Stanisława Ściebury

Kamyk

22.06.2013

Grupa A

1. Pogoń Kamyk Niebiescy

2. APN Raków Częstochowa I

3. Liswarta Lisów

4. RKS Raków Częstochowa II

5. Sokół Wręczyca

Wyniki grupy A

Pogoń Kamyk Niebiescy – APN Raków Częstochowa I 1:3(Eryk Napieraj)

Liswarta Lisów – RKS Raków Częstochowa II 0:4

Sokół Wręczyca – Pogoń Kamyk Niebiescy 1:1(Marcin Sikorski)

APN Raków Częstochowa I – Liswarta Lisów 3:0

RKS Raków Częstochowa II – Sokół Wręczyca 4:0

Pogoń Kamyk Niebiescy – Liswarta Lisów 2:0(Dawid Małota, Piotr Marchwiński)

APN Raków Częstochowa I – RKS Raków Częstochowa II 0:1

Liswarta Lisów – Sokół Wręczyca 1:3

Pogoń Kamyk Niebiescy – RKS Raków Częstochowa II 0:4

APN Raków Częstochowa I – Sokół Wręczyca 1:0

Tabela grupy A

1. RKS Raków Częstochowa II 12 pkt. 13-0

2. APN Raków Częstochowa 9 pkt. 7-2

3. Sokół Wręczyca 4 pkt. 4-6

4. Pogoń Kamyk Niebiescy 4 pkt. 4-8

5. Liswarta Lisów 0 pkt. 1-12

Grupa B

1. APN Raków Częstochowa I

2. PKS Danków

3. RKS Raków Częstochowa I

4. Pogoń Kamyk Czerwoni

5. Płomień Kuźnica Marianowa

Wyniki grupy B

APN Raków Częstochowa II – PKS Danków 0:0

RKS Raków Częstochowa I – Pogoń Kamyk Czerwoni 6:0

Płomień Kuźnica Marianowa – APN Raków Częstochowa II 0:3

PKS Danków – RKS Raków Częstochowa I 0:3

Pogoń Kamyk Czerwoni – Płomień Kuźnica Marianowa 2:0(Oskar Stępień, Mateusz Jabłoński)

APN Raków Częstochowa II – RKS Raków Częstochowa I 0:2

PKS Danków – Pogoń Kamyk Czerwoni 0:0

Płomień Kuźnica Marianowa – RKS Raków Częstochowa I 0:8

Płomień Kuźnica Marianowa – PKS Danków 0:2

APN Raków Częstochowa II – Pogoń Kamyk Czerwoni 0:2(Kacper Góra, Oskar Stępień)

Tabela grupy B

1. RKS Raków Częstochowa I 12 pkt. 19-0

2. Pogoń Kamyk Czerwoni 7 pkt. 4-6

3. PKS Danków 5 pkt. 2-3

4. APN Raków Częstochowa II 4 pkt. 3-4

5. Płomień Kuźnica Marianowa 0 pkt. 0-15

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: RKS Raków Częstochowa II - Pogoń Kamyk Czerwoni 4:0

Drugi półfinał: RKS Raków Częstochowa I - APN Raków Częstochowa I 2:1

Mecz o IX miejsce: Liswarta Lisów - Płomień Kuźnica Marianowa 7:0

Mecz o VII miejsce: Pogoń Kamyk Niebiescy - APN Raków Częstochowa II 4:1(Dawid Małota, Piotr Marchwiński, Dominik Zawada, Bartosz Smolarek)

Mecz o V miejsce: Sokół Wręczyca - PKS Danków 2:0

Mecz o III miejsce: Pogoń Kamyk Czerwoni - APN Raków Częstochowa I 0:1

Finał: RKS Raków Częstochowa I - RKS Raków Częstochowa II 2:1

Klasyfikacja końcowa

1. RKS Raków Częstochowa I

2. RKS Raków Częstochowa II

3. APN Raków Częstochowa I

4. Pogoń Kamyk Czerwoni(Norbert Galle, Kacper Góra, Tomasz Smykalski, Bartłomiej Kokot, Adrian Kobyłkiewicz, Oskar Stępień, Mateusz Jabłoński, Olaf Borowiecki, Kasper Połchalski, Kacper Kobyłkiewicz)

5. Sokół Wręczyca

6. PKS Danków

7. Pogoń Kamyk Niebiescy(Bartosz Błaszczyk, Dominik Zawada, Dawid Małota, Eryk Napieraj, Piotr Marchwiński, Bartosz Smolarek, Kamil Długosz, Marcin Sikorski)

8. APN Raków Czętochowa II

9. Liswarta Lisów

10. Płomień Kuźnica Marianowa

_______________________________________________________________________________

Piłkarska Kadra Czeka

Finał Powiatowy

Miedźno

10.06.2013

Wyniki

Liswarta Popów - Olimpia Truskolasy 1:1

Liswarta Krzepice - Pogoń Kamyk 3:0

Pogoń Kamyk - Liswarta Popów 3:1(Dawid Małota, Bartosz Smolarek, Eryk Napieraj)

Liswarta Krzepice - Olimpia Truskolasy 3:0

Liswarta Krzepice - Liswarta Popów 3:1

Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 2:0(Dominik Zawada, Kacper Góra)

Klasyfikacja końcowa

1. Liswarta Krzepice 9 pkt. 9-2

2. Pogon Kamyk 6 pkt. 5-4

3. Liswarta Popów 1 pkt. 3-7

4. Olimpia Truskolasy 1 pkt. 1-7

_______________________________________________________________________________

Piłkarska Kadra Czeka

Eliminacje Powiatowe

Miedźno

6.06.2013

Wyniki

Naprzód Ostrowy - Pogoń Kamyk 0:0

Grom Miedźno - Liswarta Popów 2:2

Naprzód Ostrowy - Grom Miedźno 2:1

Pogoń Kamyk - Liswarta Popów 3:1(Eryk Napieraj - 2, Bartosz Smolarek)

Naprzód Ostrowy - Liswarta Popów 0:1

Pogoń Kamyk - Grom Miedźno 1:0(Bartosz Smolarek)

Klasyfikacja końcowa

1. Pogoń Kamyk 7 pkt. 4-1

2. Liswarta Popów 4 pkt. 4-5

3. Naprzód Ostrowy 4 pkt. 2-2

4. Grom Miedźno 1 pkt. 3-5

Skład: Bartosz Błaszczyk, Dawid Małota, Eryk Napieraj, Dominik Zawada, Tomasz Smykalski, Kacper Góra, Piotr Marchwiński, Bartosz Smolarek, Kamil Długosz, Marcin Sikorski - Norbert Galle(kierownik)

_______________________________________________________________________________

Sokół Cup 2013

Wręczyca Wielka

16.03.2013

Wyniki

Pogoń Kamyk - Liswarta Popów 0:0

Sokół Wręczyca - Salos Częstochowa 1:0

Orzeł Kiedrzyn - Sokół Olsztyn 0:1

Liswarta Popów - Sokół Wręczyca 0:0

Pogoń Kamyk - Sokół Olsztyn 0:2

Salos Częstochowa - Orzeł Kiedrzyn 0:0

Liswarta Popów - Sokół Olsztyn 1:2

Sokół Wręczyca - Orzeł Kiedrzyn 0:0

Pogoń Kamyk - Salos Częstochowa 0:0

Liswarta Popów - Orzeł Kiedrzyn 0:1

Pogoń Kamyk - Sokół Wręczyca 3:0

Salos Częstochowa - Sokół Olsztyn 0:2

Pogoń Kamyk - Orzeł Kiedrzyn 1:1

Liswarta Popów - Salos Częstochowa 0:1

Sokół Wręczyca - Sokół Olsztyn 2:0

Klasyfikacja końcowa

1. Sokół Olsztyn 12 pkt. 7-1

2. Orzeł Kiedrzyn 8 pkt. 2-2

3. Sokół Wręczyca 7 pkt. 3-3

4. Pogoń Kamyk 6 pkt. 4-3

5. Salos Częstochowa 5 pkt. 1-3

6. Liswarta Popów 2 pkt. 1-4

_______________________________________________________________________________

Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego Rocznik 2002 i Młodsi

Panki

9.02.2013

Wyniki

Liswarta Popów - KS Panki 1:4

Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 1:0

Naprzód Ostrowy - Liswarta Popów 8:0

KS Panki - Pogoń Kamyk 1:1

Olimpia Truskolasy - Naprzód Ostrowy 0:1

Liswarta Popów - Pogoń Kamyk 0:4

KS Panki - Olimpia Truskolasy 2:0

Pogoń Kamyk - Naprzód Ostrowy 1:1

Liswarta Popów - Olimpia Truskolasy 1:1

KS Panki - Naprzód Ostrowy 1:1

Klasyfikacja końcowa

1. Naprzód Ostrowy 8 pkt. 11-2

2. KS Panki 8 pkt. 8-3

3. Pogoń Kamyk 8 pkt. 7-2

4. Olimpia Truskolasy 1 pkt. 1-5

5. Liswarta Popów 1 pkt. 2-17

_______________________________________________________________________________

III Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Młodzików Rocznik 2000 i Młodsi

Ostrowy

2.02.2013

Grupa A

1. Liswarta Krzepice

2. Naprzód Ostrowy

3. Liswarta Popów

4. Junior Szarlejka

5. Sokół Wręczyca

Wyniki grupy A

Liswarta Krzepice - Naprzód Ostrowy 2:0

Liswarta Popów - Sokół Wręczyca 4:2

Liswarta Krzepice - Junior Szarlejka 3:0

Naprzód Ostrowy - Sokół Wręczyca 3:2

Liswarta Popów - Junior Szarlejka 2:0

Liswarta Krzepice - Sokół Wręczyca 3:0

Naprzód Ostrowy - Liswarta Popów 4:2

Sokół Wręczyca - Junior Szarlejka 5:2

Liswarta Krzepice - Liswarta Popów 2:0

Naprzód Ostrowy - Junior Szarlejka 4:0

Tabela grupy A

1. Liswarta Krzepice 12 pkt. 10-0

2. Naprzód Ostrowy 9 pkt. 11-6

3. Liswarta Popów 6 pkt. 8-6

4. Sokół Wręczyca 3 pkt. 9-15

5. Junior Szarlejka 0 pkt. 2-14

Grupa B

1. KS Panki

2. Pogoń Kamyk

3. Olimpia Truskolasy

4. PKS Danków

5. Grom Miedźno

Wyniki grupy B

KS Panki - Pogoń Kamyk 0:5

Olimpia Truskolasy - Grom Miedźno 3:0

KS Panki - PKS Danków 2:1

Pogoń Kamyk - Grom Miedźno 1:0

Olimpia Truskolasy - PKS Danków 3:1

KS Panki - Grom Miedźno 2:0

Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 1:3

Grom Miedźno - PKS Danków 0:0

KS Panki - Olimpia Truskolasy 1:1

Pogoń Kamyk - PKS Danków 1:1

Tabela grupy B

1. Olimpia Truskolasy 10 pkt. 10-3

2. Pogoń Kamyk 7 pkt. 8-4

3. KS Panki 7 pkt. 5-7

4. PKS Danków 2 pkt. 3-6

5. Grom Miedźno 1 pkt. 0-6

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Liswarta Krzepice - Pogoń Kamyk 4:2

Drugi półfinał: Naprzód Ostrowy - Olimpia Truskolasy 0:0, rzuty karne 3:2

Mecz o IX miejsce: Junior Szarlejka - Grom Miedźno 1:0

Mecz o VII miejsce: Sokół Wręczyca - PKS Danków 0:1

Mecz o V miejsce: Liswarta Popów - KS Panki 2:1

Mecz o III miejsce: Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 1:2

Finał: Liswarta Krzepice - Naprzód Ostrowy 3:1

Klasyfikacja końcowa

1. Liswarta Krzepice

2. Naprzód Ostrowy

3. Olimpia Truskolasy

4. Pogoń Kamyk

5. Liswarta Popów

6. KS Panki

7. PKS Danków

8. Sokół Wręczyca

9. Junior Szarlejka

10. Grom Miedźno

_______________________________________________________________________________

K&K Skill Ball Cup

Stradom

16.12.2012

Grupa A

1. APN Raków Niebieski Częstochowa

2. Pogoń Kamyk

3. Odra Opole

4. UKS Ajaks Częstochowa

5. UKS Myszków

Wyniki grupy A

APN Raków Niebieski Częstochowa - Pogoń Kamyk 0:0

Odra Opole - UKS Ajaks Częstochowa 1:3

APN Raków Niebieski Częstochowa - UKS Myszków 0:1

Pogoń Kamyk - UKS Ajaks Częstochowa 1:0

APN Raków Niebieski Częstochowa - Odra Opole 3:0

Pogoń Kamyk - UKS Myszków 0:2

Pogoń Kamyk - Odra Opole 1:1

UKS Ajaks Częstochowa - UKS Myszków 3:0

APN Raków Niebieski Częstochowa - UKS Ajaks Częstochowa 1:0

Odra Opole - UKS Myszków 2:0

Tabela grupy A

1. APN Raków Niebieski Częstochowa 7 pkt. 4-1

2. UKS Ajaks Częstochowa 6 pkt. 6-3

3. UKS Myszków 6 pkt. 3-5

4. Pogoń Kamyk 5 pkt. 2-3

5. Odra Opole 4 pkt. 4-7

Grupa B

1. APN Raków Biały Częstochowa

2. GKS Katowice

3. Mazovia Tomaszów Mazowiecki

4. Wyzwolenie Chorzów

5. KS Stradom Częstochowa

Wyniki grupy B

APN Raków Biały Częstochowa - GKS Katowice 1:0

Mazovia Tomaszów Mazowiecki - Wyzwolenie Chorzów 5:0

APN Raków Biały Częstochowa - KS Stradom Częstochowa 7:0

GKS Katowice - Wyzwolenie Chorzów 1:0

APN Raków Biały Częstochowa - Mazovia Tomaszów Mazowiecki 0:2

GKS Katowice - KS Stradom Częstochowa 3:1

GKS Katowice - Mazovia Tomaszów Mazowiecki 1:3

Wyzwolenie Chorzów - KS Stradom Częstochowa 2:0

APN Raków Biały Częstochowa - Wyzwolenie Chorzów 12:1

Mazovia Tomaszów Mazowiecki - KS Stradom Częstochowa 8:1

Tabela grupy B

1. Mazovia Tomaszów Mazowiecki 12 pkt. 18-2

2. APN Raków Biały Częstochowa 9 pkt. 20-3

3. GKS Katowice 6 pkt. 5-5

4. Wyzwolenie Chorzów 3 pkt. 3-18

5. KS Stradom Częstochowa 0 pkt. 2-20

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Mazovia Tomaszów Mazowiecki -  UKS Ajaks Częstochowa 0:1

Drugi półfinał: APN Raków Biały Częstochowa - APN Raków Niebieski Częstochowa 4:1

Mecz o IX miejsce: KS Stradom Częstochowa - Odra Opole 0:7

Mecz o VII miejsce: Wyzwolenie Chorzów - Pogoń Kamyk 3:1

Mecz o V miejsce: GKS Katowice - UKS Myszków 1:0

Mecz o III miejsce: APN Raków Niebieski Częstochowa - Mazovia Tomaszów Mazowiecki 1:1, rzuty karne 0:2

Finał: UKS Ajaks Częstochowa - APN Raków Biały Częstochowa 0:2

Klasyfikacja końcowa

1. APN Raków Biały Częstochowa

2. UKS Ajaks Częstochowa

3. Mazovia Tomaszów Mazowiecki

4. APN Raków Niebieski Częstochowa

5. GKS Katowice

6. UKS Myszków

7. Wyzwolenie Chorzów

8. Pogoń Kamyk

9. Odra Opole

10. KS Stradom Częstochowa

_______________________________________________________________________________

I Powiatowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej Młodzików „PANKI CUP 2012” Rocznik 2000 i Młodsi o Puchar Dyrektora GOKIS PANKI

Panki

1.12.2012

Grupa A

1. KS Panki

2. Pogoń Kamyk

3. Herkules Kochanowice

4. Junior Szarlejka

Wyniki grupy A

Pogoń Kamyk - Herkules Kochanowice 1:1

KS Panki - Junior Szarlejka 6:1

Pogoń Kamyk - KS Panki 0:1

Herkules Kochanowice - Junior Szarlejka 6:1

Pogoń Kamyk - Junior Szarlejka 6:2

Herkules Kochanowice - KS Panki 1:1

Tabela grupy A

1. KS Panki 7 pkt. 7-2

2. Herkules Kochanowice 5 pkt. 8-3

3. Pogoń Kamyk 4 pkt. 7-4

4. Junior Szarlejka 0 pkt. 4-18

Grupa B

1. Liswarta Krzepice

2. Akademia Sportowa Lubliniec

3. Olimpia Truskolasy

4. Liswarta Popów

Wyniki grupy B

Liswarta Krzepice - Akademia Sportowa Lubliniec 5:5

Olimpia Truskolasy - Liswarta Popów 1:1

Liswarta Krzepice - Olimpia Truskolasy 7:1

Akademia Sportowa Lubliniec - Liswarta Popów 7:0

Liswarta Krzepice - Liswarta Popów 5:0

Akademia Sportowa Lubliniec - Olimpia Truskolasy 5:0

Tabela grupy B

1. Akademia Sportowa Lubliniec 7 pkt. 17-5

2. Liswarta Krzepice 7 pkt. 17-6

3. Olimpia Truskolasy 1 pkt. 2-13

4. Liswarta Popów 1 pkt. 1-13

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: KS Panki - Liswarta Krzepice 2:1

Drugi półfinał: Akademia Sportowa Lubliniec - Herkules Kochanowice  3:1

Mecz o VII miejsce: Junior Szarlejka - Liswarta Popów 0:2

Mecz o V miejsce: Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 2:0

Mecz o III miejsce: Herkules Kochanowice - Liswarta Krzepice 1:0

Finał: KS Panki - Akademia Sportowa Lubliniec  2:1

Klasyfikacja końcowa

1. KS Panki

2. Akademia Sportowa Lubliniec

3. Herkules Kochanowice

4. Liswarta Krzepice

5. Pogoń Kamyk

6. Olimpia Truskolasy

7. Liswarta Popów

8. Junior Szarlejka

Pogoń wystąpiła w składzie: Norbert Galle, Bartosz Błaszczyk, Dawid Małota, Eryk Napieraj, Tomasz Smykalski, Dominik Zawada, Piotr Marchwiński, Bartosz Smolarek, Kamil Długosz, Kacper Góra, Adrian Kobyłkiewicz.

_______________________________________________________________________________

Turniej Zima Orlik Cup Rocznika 2001

Konopiska

25.11.2012

Grupa A

1. UKS Myszków

2. Victoria Częstochowa

3. Beniaminek Częstochowa

4. Raków Częstochowa

5. Orlik Blachownia

6. Szóstka Radomsko

Wyniki grupy A

UKS Myszków - Victoria Częstochowa 1:0

Beniaminek Częstochowa - Raków Częstochowa 0:1

Orlik Blachownia - Szóstka Radomsko 0:0

Raków Częstochowa - UKS Myszków 0:0

Victoria Częstochowa - Orlik Blachownia 0:1

Beniaminek Częstochowa - Szóstka Radomsko 0:1

UKS Myszków - Orlik Blachownia 1:0

Beniaminek Częstochowa - Victoria Częstochowa 0:1

Raków Częstochowa - Szóstka Radomsko 0:1

UKS Myszków - Beniaminek Częstochowa 4:0

Szóstka Radomsko - Victoria Częstochowa 1:0

Orlik Częstochowa - Raków Częstochowa 1:0

Szóstka Radomsko - UKS Myszków 0:0

Raków Częstochowa - Victoria Częstochowa 2:0

Beniaminek Częstochowa - Orlik Blachownia 0:1

Tabela grupy A

1. UKS Myszków 11 pkt. 6-0

2. Szóstka Radomsko 11 pkt. 3-0

3. Orlik Blachownia 10 pkt. 3-1

4. Raków Częstochowa 7 pkt. 3-2

5. Victoria Częstochowa 3 pkt. 1-5

6. Beniaminek Częstochowa 0 pkt. 0-8

Grupa B

1. UKS Raków Częstochowa

2. Omega Kleszczów

3. APN Raków Częstochowa

4. Herkules Kochanowice

5. Pogoń Kamyk

6. AF Silent Dąbrowa Górnicza

Wyniki grupy B

UKS Raków Częstochowa - Omega Kleszczów 3:0

AF Silent Dąbrowa Górnicza - Pogoń Kamyk 0:2(Piotr Marchwiński, Eryk Napieraj)

APN Raków Częstochowa - Herkules Kochanowice 1:1

Herkules Kochanowice - UKS Raków Częstochowa 0:0

Omega Kleszczów - AF Silent Dąbrowa Górnicza 1:0

Pogoń Kamyk - APN Raków Częstochowa 1:0(Bartosz Smolarek)

UKS Raków Częstochowa - AF Silent Dąbrowa Górnicza 1:0

APN Raków Częstochowa - Omega Kleszczów 2:0

Herkules Kochanowice - Pogoń Kamyk 1:0

UKS Raków Częstochowa - APN Raków Częstochowa 2:0

Pogoń Kamyk - Omega Kleszczów 0:0

AF Silent Dąbrowa Górnicza - Herkules Kochanowice 0:0

Pogoń Kamyk - UKS Raków Częstochowa 0:3

Herkules Kochanowice - Omega Kleszczów 1:0

APN Raków Częstochowa - AF Silent Dąbrowa Górnicza 1:0

Tabela grupy B

1. UKS Raków Częstochowa 13 pkt. 9-0

2. Herkules Kochanowice 9 pkt. 3-1

3. Pogoń Kamyk 7 pkt. 3-4

4. APN Raków Częstochowa 7 pkt. 4-4

5. Omega Kleszczów 4 pkt. 1-6

6. AF Silent Dąbrowa Górnicza 1 pkt. 0-5

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: UKS Myszków - Herkules Kochanowice 1:1, rzuty karne 1:2

Drugi półfinał: UKS Raków Częstochowa - Szóstka Radomsko 2:0

Mecz o XI miejsce: Beniaminek Częstochowa - AF Silent Dąbrowa Górnicza 0:0, rzuty karne 2:1

Mecz o IX miejsce: Omega Kleszczów - Victoria Częstochowa 1:1, rzuty karne 2:1

Mecz o VII miejsce: RKS Raków Częstochowa - APN Raków Częstochowa 2:0

Mecz o V miejsce: Pogoń Kamyk - Orlik Blachownia 1:1(Piotr Marchwiński)(rzuty karne 3:2 - Eryk Napieraj, Dawid Małota, Piotr Marchwiński)

Mecz o III miejsce: UKS Myszków - Szóstka Radomsko 1:0

Finał: UKS Raków Częstochowa - Herkules Kochanowice 1:0

Klasyfikacja końcowa

1. UKS Raków Częstochowa

2. Herkules Kochanowice

3. UKS Myszków

4. Szóstka Radomsko

5. Pogoń Kamyk

6. Orlik Blachownia

7. RKS Raków Częstochowa

8. APN Raków Częstochowa

9. Omega Kleszczów

10. Victoria Częstochowa

11. Beniaminek Częstochowa

12. AF Sillent Dąbrowa Górnicza

Pogoń wystąpiła w składzie: Norbert Galle, Bartosz Błaszczyk, Dawid Małota, Eryk Napieraj, Tomasz Smykalski, Dominik Zawada, Piotr Marchwiński, Bartosz Smolarek, Kamil Długosz, Kacper Góra.

_______________________________________________________________________________

Ogólnopolski Turniej Orlików Rocznika 2002

Ajaks Arena

23.08.2012

Grupa A

1. Ajaks I Częstochowa

2. Orlik Blachownia

3. Pogoń Kamyk

4. MOSiR Myszków

5. Orlęta Kielce

Wyniki grupy A

Ajaks I Częstochowa - Orlik Blachownia 3:0

Pogoń Kamyk - MOSiR Myszków 0:0

Ajaks I Częstochowa - Orlęta Kielce 2:1

Pogoń Kamyk - Orlik Blachownia 1:0(Dominik Zawada - rzut karny)

MOSiR Myszków - Orlęta Kielce 0:3

Ajaks I Częstochowa - Pogoń Kamyk 1:0

Orlik Blachownia - MOSiR Myszków 0:2

Orlęta Kielce - Pogoń Kamyk 2:2(Dominik Zawada, Oskar Stępień)

Ajaks I Częstochowa - MOSiR Myszków 3:0

Orlik Blachownia - Orlęta Kielce 0:3

Tabela grupy A

1. Ajaks I Częstochowa 12 pkt. 9-1

2. Orlęta Kielce 7 pkt. 9-4

3. Pogoń Kamyk 5 pkt. 3-3

4. MOSiR Myszków 4 pkt 2-6

5. Orlik Blachownia 0 pkt. 0-9

Grupa B

1. Skra Częstochowa

2. Ajaks II Częstochowa

3. RAP Radomsko

4. Orlęta II Kielce

5. Spartakus Daleszyce

Wyniki grupy B

Skra Częstochowa - Ajaks II Częstochowa 2:0

RAP Radomsko - Orlęta II Kielce 2:1

Spartakus Daleszyce - Ajaks II Częstochowa 0:0

Skra Częstochowa - RAP Radomsko 1:1

Orlęta II Kielce - Spartakus Daleszyce 0:2

Ajaks II Częstochowa - RAP Radomsko 1:0

Skra Częstochowa - Orlęta II Kielce 2:0

Spartakus Daleszyce - RAP Radomsko 0:1

Ajaks II Częstochowa - Orlęta II Kielce 6:0

Skra Częstochowa - Spartakus Daleszyce 4:2

Tabela grupy B

1. Skra Częstochowa 10 pkt. 9-3

2. Ajaks II Częstochowa 7 pkt. 7-2

3. RAP Radomsko 7 pkt. 4-3

4. Spartakus Daleszyce 4 pkt. 4-5

5. Orlęta II Kielce 0 pkt. 1-12

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Ajaks I Częstochowa - Ajaks II Częstochowa 2:1

Drugi półfinał: Skra Częstochowa - Orlęta Kielce 2:1

Mecz o VII miejsce: Spartakus Daleszyce - MOSiR Myszków 0:1

Mecz o V miejsce: Pogoń Kamyk - RAP Radomsko 0:0, rzuty karne 2:1(Dominik Zawada, Kacper Góra)

Mecz o III miejsce: Ajaks II Częstochowa - Orlęta Kielce 0:0, rzuty karne 3:4

Finał: Skra Częstochowa - Ajaks I Częstochowa 2:0

Klasyfikacja końcowa

1. Skra Częstochowa

2. Ajaks I Częstochowa

3. Orlęta I Kielce

4. Ajaks II Częstochowa

5. Pogoń Kamyk

6. RAP Radomsko

7. MOSiR Myszków

8. Spartakus Daleszyce

9. Orlik Blachownia
    Orlęta II Kielce

Pogoń wystąpiła w składzie: Bartosz Błaszczyk (GK), Dominik Zawada(C), Kacper Góra, Dawid Małota, Tomasz Smykalski, Kamil Długosz, Oskar Stępień, Mateusz Jabłoński, Filip Dobosik.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Victoria Częstochowa - LZS Mrzygłód
Amator Golce - Zieloni Żarki
Gmina Kłomnice - Jedność Boronów
Pogoń Kamyk - Sparta Lubliniec

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek

Tabela ligowa

Liga Okręgowa » Częstochowa
1. Sparta Lubliniec Sparta Lubliniec 28 bz
2. LZS Mrzygłód LZS Mrzygłód 26 bz
3. Zieloni Żarki Zieloni Żarki 25 bz
4. Victoria Częstochowa Victoria Częstochowa 25 bz
5. Jedność Boronów Jedność Boronów 24 bz
6. Amator Golce Amator Golce 22 bz
7. Gmina Kłomnice Gmina Kłomnice 22 bz
8. Pogoń Kamyk Pogoń Kamyk 19 bz

Shoutbox

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 101, wczoraj: 279
ogółem: 986 642

statystyki szczegółowe

Pogoń