LKS Pogoń Kamyk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Sparta Lubliniec 2:2 Victoria Częstochowa
LZS Mrzygłód 3:1 Amator Golce
Zieloni Żarki 4:2 Gmina Kłomnice
Jedność Boronów 4:0 Pogoń Kamyk

Ostatnie spotkanie

Jedność BoronówPogoń Kamyk
Jedność Boronów 4:0 Pogoń Kamyk
2017-05-13, 17:00:00
    relacja »

Pogoń

Turnieje

XII Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego

Kamyk

11.03.2017

Grupa A

1. Herkules Truskolasy

2. Grom Miedźno

3. Pogoń Kamyk

4. Sokół Wręczyca

5. Znicz Kłobuck

Wyniki grupy A

Pogoń Kamyk - Grom Miedźno 1:1

Sokół Wręczyca - Znicz Kłobuck 0:4

Herkules Truskolasy - Pogoń Kamyk 0:3

Grom Miedźno - Sokół Wręczyca 0:0

Pogoń Kamyk - Sokół Wręczyca 1:0

Znicz Kłobuck - Herkules Truskolasy 4:0

Grom Miedźno - Znicz Kłobuck 0:2

Sokół Wręczyca - Herkules Truskolasy 2:0

Pogoń Kamyk - Znicz Kłobuck 3:1

Grom Miedźno - Herkules Truskolasy 0:1

Tabela grupy A

1. Pogoń Kamyk 10 pkt. 8-2

2. Znicz Kłobuck 9 pkt. 11-3

3. Sokół Wręczyca 4 pkt. 2-5

4. Herkules Truskolasy 3 pkt. 1-9

5. Grom Miedźno 2 pkt. 1-4

Grupa B

1. Liswarta Popów

2. Oksza Łobodno

3. AS Przystajń

4. Olimpia Truskolasy

Wyniki grupy B

Oksza Łobodno - Liswarta Popów 1:2

AS Przystajń - Olimpia Truskolasy 3:1

Oksza Łobodno - AS Przystajń 0:1

Liswarta Popów - Olimpia Truskolasy 2:0

Oksza Łobodno - Olimpia Truskolasy 0:0

Liswarta Popów - AS Przystajń 0:1

Tabela grupy B

1. AS Przystajń 9 pkt. 5-1

2. Liswarta Popów 6 pkt. 4-2

3. Oksza Łobodno 1 pkt. 1-3

4. Olimpia Truskolasy 1 pkt. 1-5

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Pogoń Kamyk - Liswarta Popów 0:1

Drugi półfinał: AS Przystajń - Znicz Kłobuck 0:3

Mecz o VII miejsce: Herkules Truskolasy - Olimpia Truskolasy 0:3

Mecz o V miejsce: Sokół Wręczyca - Oksza Łobodno 0:0, rzuty karne 3:2

Mecz o III miejsce: Pogoń Kamyk - AS Przystajń 1:0

Finał: Znicz Kłobuck - Liswarta Popów 1:1, rzuty karne 2:0

Klasyfikacja końcowa

1. Znicz Kłobuck

2. Liswarta Popów

3. Pogoń Kamyk

4. Akademia Sportu Przystajń

5. Sokół Wręczyca

6. Oksza Łobodno

7. Olimpia Truskolasy

8. Herkules Truskolasy

9. Grom Miedźno

Najlepszy strzelec: Aksel Kokot - 5 bramek

Najlepszy piłkarz: Oskar Wrzalik

Najlepsza" 5" mistrzostw: Oskar Wrzalik, Aksel Kokot

Skład: Miłosz Ściebura, Filip Błaszczyk, Aksel Kokot, Tobiasz Kokot, Oskar Wrzalik, Igor Góra, Oskar Malinowski, Maniek Kudryś, Kacper Kosmatka, Jakub Kociszewski

_______________________________________________________________________________

Oksza Cup

Łobodno

30.05.2015

Grupa A

1. Oksza Łobodno

2. Pogoń Kamyk

3. Olimpia Truskolasy

4. AS Przystajń

Wyniki grupy A

Oksza Łobodno - Pogoń Kamyk 0:1

Olimpia Truskolasy - AS Przystajń 2:1

Pogoń Kamyk - AS Przystajń 5:2

Oksza Łobodno - Olimpia Truskolasy 0:1

Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 6:0

Oksza Łobodno - AS Przystajń 0:1

Tabela grupy A

1. Pogoń Kamyk 9 pkt. 12-2

2. Olimpia Truskolasy 6 pkt. 3-7

3. AS Przystajń 3 pkt. 4-7

4. Oksza Łobodno 0 pkt. 0-3

Grupa B

1. AS Kłobuck

2. AS Miedźno

3. Stradom Częstochowa

4. Sokół Wręczyca Wielka

Wyniki grupy B

AS Kłobuck - AS Miedźno 2:5

Stradom Częstochowa - Sokół Wręczyca Wielka 5:0

AS Kłobuck - Sokół Wręczyca Wielka 1:1

AS Miedźno - Stradom Częstochowa 0:2

AS Kłobuck - Stradom Częstochowa 1:4

AS Miedźno - Sokół Wręczyca Wielka 3:2

Tabela grupy B

1. Stradom Częstochowa 9 pkt. 11-1

2. AS Miedźno 6 pkt. 8-6

3. AS Kłobuck 1 pkt. 4-10

4. Sokół Wręczyca Wielka 1 pkt. 3-9

Mecz o VII miejsce: Oksza Łobodno - Sokół Wręczyca Wielka 1:3

Mecz o V miejsce: AS Przystajń - AS Kłobuck 1:2

Mecz o III miejsce: Olimpia Truskolasy - AS Miedźno 0:1

Finał: Pogoń Kamyk - Stradom Częstochowa 0:0, rzuty karne 1:0

Klasyfikacja końcowa

1. Pogoń Kamyk

2. Stradom Częstochowa

3. AS Miedźno

4. Olimpia Truskolasy

5. AS Kłobuck

6. AS Przystajń

7. Sokół Wręczyca Wielka

8. Oksza Łobodno

_______________________________________________________________________________

Turniej finałowy III halowych mistrzostw Podokręgu Częstochowa ESTIMO CUP

Hala sportowa Częstochowa ul. Żużlowa

29.03.2015

Grupa A

1. APN Raków Częstochowa

2. Orlik Blachownia

3. Gmina Kłomnice

4. Naprzód Ostrowy

Wyniki grupy A

Naprzód Ostrowy - Orlik Blachownia

APN Raków Częstochowa - Gmina Kłomnice

Naprzód Ostrowy - APN Raków Częstochowa

Orlik Blachownia - Gmina Kłomnice

Naprzód Ostrowy - Gmina Kłomnice

Orlik Blachownia - APN Raków Częstochowa

Tabela grupy A

1. APN Raków Częstochowa 9 pkt.15-0

2. Orlik Blachownia 3 pkt. 5-6

3. Gmina Kłomnice 3 pkt. 6-11

4. Naprzód Ostrowy 3 pkt. 5-13

Grupa B

1. Ajaks Częstochowa

2. UKS Raków Częstochowa

3. Skra Częstochowa

4. Pogoń Kamyk

Wyniki grupy B

Pogoń Kamyk - Ajaks Częstochowa 0:6

Skra Częstochowa - UKS Raków Częstochowa 0:2

Pogoń Kamyk - Skra Częstochowa 0:1

Ajaks Częstochowa - UKS Raków Częstochowa 1:0

Pogoń Kamyk - UKS Raków Częstochowa 0:5

Ajaks Częstochowa - Skra Częstochowa 0:0

Tabela grupy B

1. Ajaks Częstochowa 7 pkt. 7-0

2. UKS Raków Częstochowa 6 pkt. 7-1

3. Skra Częstochowa 4 pkt. 1-2

4. Pogoń Kamyk 0 pkt. 0-12

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: APN Raków Częstochowa - UKS Raków Częstochowa 2:3

Drugi półfinał: Ajaks Częstochowa - Orlik Blachownia 2:1

Mecz o III miejsce: APN Raków Częstochowa - Orlik Blachownia 2:2, rzuty karne 4:3

Finał: UKS Raków Częstochowa - Ajaks Częstochowa 2:0

Klasyfikacja końcowa

1. UKS Raków Częstochowa

2. Ajaks Częstochowa

3. APN Raków Częstochowa

4. Orlik Blachownia

5. Skra Częstochowa

6. Gmina Kłomnice

7. Naprzód Ostrowy

 8. Pogoń Kamyk  

_______________________________________________________________________________

Stradomiak Cup 2015

Hala sportowa KS Stradom Częstochowa, ul. Sabinowska 11/23

17.01.2015

Tabela grupy A

1. Ajaks Częstochowa 7 pkt.

2. Skra Częstochowa 6 pkt.

3. Orzeł Konopiska 4 pkt.

4. Raków Częstochowa 0 pkt.

Tabela grupy B

1. Stradom Częstochowa 7 pkt.

2. APN Raków Częstochowa 6 pkt.

3. Pogoń Kamyk 4 pkt.

4. Sportowa Częstochowa 0 pkt.

I półfinał: Skra Częstochowa - Stradom Częstochowa 0:0, rzuty karne 2:1

II półfinał: Ajaks Częstochowa - APN Raków Częstochowa 3:0

Mecz o VII miejsce: Raków Częstochowa - Sportowa Częstochowa

Mecz o V miejsce: Pogoń Kamyk - Orzeł Konopiska 0:0. rzuty karne 2:1

Mecz o III miejsce: Stradom Częstochowa - APN Raków Częstochowa 0:0, rzuty karne 2:1

Finał: Skra Częstochowa - Ajaks Częstochowa 1:0

_______________________________________________________________________________

Turniej finałowy II halowych mistrzostw Podokręgu Częstochowa ESTIMO CUP

Hala sportowa Częstochowa ul. Żużlowa

01.03.2014

Grupa A

Pogoń Kamyk

APN Raków Częstochowa

UKS MOSiR Myszków

Skra Częstochowa

Wyniki grupy A

Pogoń Kamyk - UKS MOSiR Myszków 0:1

Skra Częstochowa - APN Raków Częstochowa 0:1

Pogoń Kamyk - Skra Częstochowa 1:0

UKS MOSiR Myszków - APN Raków Częstochowa 0:0

Pogoń Kamyk - APN Raków Częstochowa 0:1

UKS MOSiR Myszków - Skra Częstochowa 2:0

Tabela grupy A

1. UKS MOSiR Myszków 7 pkt. 3-0

2. APN Raków Częstochowa 7 pkt. 2-0

3. Pogoń Kamyk 3 pkt. 1-2

4. Skra Częstochowa 0 pkt. 0-4

Grupa B

Znicz Kłobuck

UKS Raków Częstochowa

Orzeł Konopiska

Ajaks Częstochowa

Wyniki grupy B

Znicz Kłobuck - Orzeł Konopiska 0:0

Ajaks Częstochowa - UKS Raków Częstochowa 0:0

Znicz Kłobuck - Ajaks Częstochowa 3:0

Orzeł Konopiska - UKS Raków Częstochowa 3:0

Znicz Kłobuck - UKS Raków Częstochowa 0:1

Orzeł Konopiska - Ajaks Częstochowa 2:0

Tabela grupy B

1. Orzeł Konopiska 7 pkt. 5-0

2. UKS Raków Częstochowa 4 pkt. 1-3

3. Znicz Kłobuck 4 pkt. 3-1

4. Ajaks Częstochowa 1 pkt. 0-5

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: UKS MOSiR Myszków - UKS Raków Częstochowa 1:0

Drugi półfinał: Orzeł Konopiska - APN Raków Częstochowa 1:0

Mecz o III miejsce: UKS Raków Częstochowa - APN Raków Częstochowa 0:1

Finał: UKS MOSiR Myszków - Orzeł Konopiska 0:2

Klasyfikacja końcowa

1. Orzeł Konopiska

2. UKS MOSiR Myszków

3. APN Raków Częstochowa

4. UKS Raków Częstochowa

5. Znicz Kłobuck

6. Pogoń Kamyk

7. Ajaks Częstochowa

8. Skra Częstochowa

_______________________________________________________________________________

Znicz Cup

Kłobuck

08.09.2013

I Faza

Grupa A

Śląsk Wrocław

Pogoń Kamyk

Znicz Kłobuck Biali

Warta Zawiercie

Orlęta Kielce

Wyniki grupy A

Śląsk Wrocław - Pogoń Kamyk 4:1

Znicz Kłobuck Biali - Warta Zawiercie 2:2

Śląsk Wrocław - Orlęta Kielce 2:1

Znicz Kłobuck Biali - Pogoń Kamyk 1:3

Warta Zawiercie - Orlęta Kielce 1:1

Znicz Kłobuck Biali - Śląsk Wrocław 1:1

Pogoń Kamyk - Warta Zawiercie 0:1

Znicz Kłobuck Biali - Orlęta Kielce 3:0

Śląsk Wrocław - Warta Zawiercie 1:4

Pogoń Kamyk - Orlęta Kielce 1:0

Tabela grupy A

1. Warta Zawiercie 8 pkt. 8-4

2. Śląsk Wrocław 7 pkt. 8-7

3. Pogoń Kamyk 6 pkt. 5-6

4. Znicz Kłobuck Biali 5 pkt. 7-6

5. Orlęta Kielce 2 pkt. 2-7

Grupa B

Widzew Łódź

Akademia Olesno

Rap Radomsko

Sokół Wręczyca

Znicz Kłobuck Niebiescy

Wyniki grupy B

Znicz Kłobuck Niebiescy - Rap Radomsko 1:2

Akademia Olesno - Widzew Łódź 2:2

Znicz Kłobuck Niebiescy - Sokół Wręczyca 0:2

Rap Radomsko - Akademia Olesno 1:2

Sokół Wręczyca - Widzew Łódź 1:2

Znicz Kłobuck Niebiescy - Akademia Olesno 0:3

Rap Radomsko - Widzew Łódź 1:1

Znicz Kłobuck Niebiescy - Widzew Łódź 0:6

Akademia Olesno - Sokół Wręczyca 1:1

Rap Radomsko - Sokół Wręczyca 2:1

Tabela grupy B

1. Widzew Łódź 8 pkt. 11-4

2. Akademia Olesno 8 pkt. 8-4

3. Rap Radomsko 7 pkt. 6-5

4. Sokół Wręczyca 4 pkt. 5-5

5. Znicz Kłobuck Niebiescy 0 pkt. 1-13

II Faza

O miejsca 1-5

Widzew Łódź - Warta Zawiercie 4:1

Akademia Olesno - Śląsk Wrocław 4:2

Widzew Łódź - Rap Radomsko 4:0

Warta Zawiercie - Akademia Olesno 1:0

Śląsk Wrocław - Rap Radomsko 1:1

Widzew Łódź - Akademia Olesno 2:1

Warta Zawiercie - Śląsk Wrocław 4:3

Rap Radomsko - Akademia Olesno 0:1

Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 2:1

Warta Zawiercie - Rap Radomsko 2:1

Tabela

1. Widzew Łódź 12 pkt. 12-3

2. Warta Zawiercie 9 pkt. 8-5

3. Akademia Olesno 6 pkt. 6-5

4. Śląsk Wrocław 1 pkt. 7-11

5. Rap Radomsko 1 pkt. 2-8

O miejsca 6-10

Pogoń Kamyk - Znicz Kłobuck Biali 1:4

Sokół Wręczyca - Orlęta Kielce 2:1

Znicz Kłobuck Niebiescy - Pogoń Kamyk 1:2

Znicz Kłobuck Biali - Sokół Wręczyca 1:0

Orlęta Kielce - Znicz Kłobuck Niebiescy 4:0

Pogoń Kamyk - Sokół Wręczyca 2:4

Znicz Kłobuck Biali - Orlęta Kielce 2:0

Znicz Kłobuck Niebiescy - Sokół Wręczyca 3:5

Pogoń Kamyk - Orlęta Kielce 2:1

Znicz Kłobuck Biali - Znicz Kłobuck Niebiescy 4:1

Tabela

1. Znicz Kłobuck Biali 12 pkt. 11-2

2. Sokół Wręczyca 9 pkt. 11-7

3. Pogoń Kamyk 6 pkt. 7-10

4. Orlęta Kielce 3 pkt. 6-6

5. Znicz Kłobuck Niebiescy 0 pkt. 5-15

Klasyfikacja końcowa

1. Widzew Łódź

2. Warta Zawiercie

3. Akademia Olesno

4. Śląsk Wrocław

5. Rap Radomsko

6. Znicz Kłobuck Biali

7. Sokół Wręczyca

8. Pogoń Kamyk

9. Orlęta Kielce

10. Znicz Kłobuck Niebiescy

_______________________________________________________________________________

Turniej finałowy I halowych mistrzostw Podokręgu Częstochowa ESTIMO CUP

Hala sportowa Częstochowa ul. Żużlowa

17.03.2013

Grupa A

Orzeł Konopiska

Ajaks I Częstochowa

APN Raków Częstochowa

Pogoń Kamyk

Wyniki grupy A

Orzeł Konopiska - Pogoń Kamyk 1:0

Ajaks I Częstochowa - APN Raków Częstochowa 0:0

Orzeł Konopiska - APN Raków Częstchowa 0:1

Ajaks I Częstochowa - Pogoń Kamyk 0:0

Orzeł Konopiska - Ajaks I Częstochowa 0:0

APN Raków Częstochowa - Pogoń Kamyk 1:0

Tabela grupy A

1. APN Raków Częstochowa 7 pkt. 2-0

2. Orzeł Konopiska 4 pkt. 1-1

3. Ajaks I Częstochowa 3 pkt. 0-0

4. Pogoń Kamyk 1 pkt. 0-2

Grupa B

Skra Częstochowa

UKS Raków Częstochowa

Ajaks II Częstochowa

Oksza Łobodno

Wyniki grupy B

Skra Częstochowa - Oksza Łobodno 4:0

UKS Raków Częstochowa - Ajaks II Częstochowa 0:3

Skra Częstochowa - Ajaks II Częstochowa 0:2

UKS Raków Częstochowa - Oksza Łobodno 4:0

Skra Częstochowa - UKS Raków Częstochowa 1:0

Ajaks II Częstochowa - Oksza Łobodno 2:0

Tabela grupy B

1. Ajaks II Częstochowa 9 pkt. 7-0

2. Skra Częstochowa 6 pkt. 5-2

3. UKS Raków Częstochowa 3 pkt. 4-4

4. Oksza Łobodno 0 pkt. 0-10

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: APN Raków Częstochowa - Skra Częstochowa 2:0

Drugi półfinał: Ajaks II Częstochowa - Orzeł Konopiska 1:0

Finał: APN Raków Częstochowa - Ajaks II Częstochowa 3:0

Klasyfikacja końcowa

1. APN Raków Częstochowa

2. Ajaks II Częstochowa

3. Orzeł Konopiska, Skra Częstochowa

5. Ajaks I Częstochowa, UKS Raków Częstochowa

7. Pogoń Kamyk

8. Oksza Łobodno

_______________________________________________________________________________

Halowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w kategorii żaków

Kamyk

24.02.2013

Wyniki

Oksza Łobodno - PKS Danków
3:0

Znicz Kłobuck - Amator Golce 3:1

Pogoń Kamyk - Sokół Wręczyca 2:0

Oksza Łobodno - Znicz Kłobuck 2:2

Pogoń Kamyk - Amator Golce 3:0

Sokół Wręczyca - PKS Danków 2:3

Oksza Łobodno - Pogoń Kamyk 1:0

Znicz Kłobuck - PKS Danków 5:2

Sokół Wręczyca - Amator Golce 3:0

Znicz Kłobuck - Pogoń Kamyk 1:2

Oksza Łobodno - Sokół Wręczyca 5:2

Amator Golce - PKS Danków 1:4

Znicz Kłobuck - Sokół Wręczyca 2:4

Oksza Łobodno - Amator Golce 4:1

Pogoń Kamyk - PKS Danków 2:0

Tabela

1. Oksza Łobodno 13 pkt 15-4

2. Pogoń Kamyk 12 pkt. 9-2

3. Znicz Kłobuck 7 pkt. 13-11

4. PKS Danków 6 pkt. 9-13

5. Sokół Wręczyca 6 pkt. 10-12

6. Amator Golce 0 pkt. 3-17

Awans do halowych mistrzostw żaków Podokręgu Częstochowa: Oksza Łobodno, Pogoń Kamyk.

_______________________________________________________________________________

Żak Cup

Kamyk

15.12.2012

 

Grupa A

Skra Częstochowa

Znicz II Kłobuck

Orzeł Kiedrzyn

Wyniki grupy A

Skra Częstochowa - Znicz II Kłobuck 4:2

Znicz II Kłobuck - Orzeł Kiedrzyn 1:8

Orzeł Kiedrzyn - Skra Częstochowa 5:0

Tabela grupy A

1. Orzeł Kiedrzyn 6 pkt. 13-1

2. Skra Częstochowa 3 pkt. 4-7

3. Znicz II Kłobuck 0 pkt. 3-12

Grupa B

Pogoń Kamyk

Znicz I Kłobuck

Sokół Wręczyca

Wyniki grupy B

Pogoń Kamyk - Znicz I Kłobuck 1:0

Sokół Wręczyca - Pogoń Kamyk 2:0

Znicz I Kłobuck - Sokół Wręczyca 2:1

Tabela grupy B

1. Sokół Wręczyca 3 pkt. 3-2

2. Znicz I Kłobuck 3 pkt. 2-2

3. Pogoń Kamyk 3 pkt. 1-2

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Sokół Wręczyca - Skra Częstochowa 0:0, dogrywka 1:2

Drugi półfinał: Orzeł Kiedrzyn - Znicz I Kłobuck 2:0

Mecz o V miejsce: Pogoń Kamyk - Znicz II Kłobuck 3:1

Mecz o III miejsce: Znicz I Kłobuck - Sokół Wręczyca 2:1

Finał: Orzeł Kiedrzyn - Skra Częstochowa 5:0

Klasyfikacja końcowa

1. Orzeł Kiedrzyn

2. Skra Częstochowa

3. Znicz I Kłobuck

4. Sokół Wręczyca

5. Pogoń Kamyk

6. Znicz II Kłobuck

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Victoria Częstochowa - LZS Mrzygłód
Amator Golce - Zieloni Żarki
Gmina Kłomnice - Jedność Boronów
Pogoń Kamyk - Sparta Lubliniec

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek

Tabela ligowa

Liga Okręgowa » Częstochowa
1. Sparta Lubliniec Sparta Lubliniec 28 bz
2. LZS Mrzygłód LZS Mrzygłód 26 bz
3. Zieloni Żarki Zieloni Żarki 25 bz
4. Victoria Częstochowa Victoria Częstochowa 25 bz
5. Jedność Boronów Jedność Boronów 24 bz
6. Amator Golce Amator Golce 22 bz
7. Gmina Kłomnice Gmina Kłomnice 22 bz
8. Pogoń Kamyk Pogoń Kamyk 19 bz

Shoutbox

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 136, wczoraj: 279
ogółem: 986 677

statystyki szczegółowe

Pogoń