LKS Pogoń Kamyk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Sparta Lubliniec 2:2 Victoria Częstochowa
LZS Mrzygłód 3:1 Amator Golce
Zieloni Żarki 4:2 Gmina Kłomnice
Jedność Boronów 4:0 Pogoń Kamyk

Ostatnie spotkanie

Jedność BoronówPogoń Kamyk
Jedność Boronów 4:0 Pogoń Kamyk
2017-05-13, 17:00:00
    relacja »

Pogoń

Turnieje

XII Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego

Truskolasy

04.03.2017

Grupa A

1. Liswarta Popów

2. Oksza Łobodno

3. Znicz Kłobuck

4. KS Panki

5. Sokół Wręczyca

Wyniki grupy A

Oksza Łobodno - KS Panki 0:2

Liswarta Popów - Znicz Kłobuck 0:1

Sokół Wręczyca - Oksza Łobodno 0:0

KS Panki - Liswarta Popów 1:2

Znicz Kłobuck - Sokół Wręczyca 0:0

Oksza Łobodno - Liswarta Popów 1:0

KS Panki - Znicz Kłobuck 1:0

Liswarta Popów - Sokół Wręczyca 2:1

Oksza Łobodno - Znicz Kłobuck 0:1

KS Panki - Sokół Wręczyca 2:0

Tabela grupy A

1. KS Panki 9 pkt. 6-2

2. Znicz Kłobuck 7 pkt. 2-1

3. Liswarta Popów 6 pkt. 4-4

4. Oksza Łobodno 4 pkt. 1-3

5. Sokół Wręczyca 2 pkt. 1-4

Grupa B

1. AS Przystajń

2. Grom Miedźno

3. Pogoń Kamyk

4. Olimpia Truskolasy

5. Huragan Jezioro

Wyniki grupy B

AS Przystajń - Pogoń Kamyk 1:1

Olimpia Truskolasy - Huragan Jezioro 6:0

Grom Miedźno - AS Przystajń 2:1

Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 3;1

Huragan Jezioro - Grom Miedźno 0:6

AS Przystajń - Olimpia Truskolasy 2:3

Pogoń Kamyk - Huragan Jezioro 4:0

Olimpia Truskolasy - Grom Miedźno 1:1

AS Przystajń - Huragan Jezioro 4:0

Pogoń Kamyk - Grom Miedźno 2:4

Tabela grupy B

1. Grom Miedźno 10 pkt. 13-4

2. Pogoń Kamyk 7 pkt. 10-6

3. Olimpia Truskolasy 4 pkt. 11-6

4. AS Przystajń 4 pkt. 8-5

5. Huragan Jezioro 0 pkt. 0-20

Pierwszy półfinał: Pogoń Kamyk - KS Panki 3:1

Drugi półfinał: Grom Miedźno - Znicz Kłobuck 0:1

Mecz o III miejsce: Grom Miedźno - KS Panki 3:0

Finał: Znicz Kłobuck - Pogoń Kamyk 2:0

Klasyfikacja końcowa

1. Znicz Kłobuck

2. Pogoń Kamyk

3. Grom Miedźno

4. KS Panki

5. Olimpia Truskolasy

6. Liswarta Popów

7. Akademia Sportu Przystajń

8. Oksza Łobodno

9. Sokół Wręczyca

10. Huragan Jezioro

Najlepsza "5" mistrzostw: Jakub Kuc

_______________________________________________________________________________

XII Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego

Przystajń

11.02.2017

Grupa A

1. Grom Miedźno

2. Olimpia Truskolasy

3. Płomień Przystajń

4. Sokół Wręczyca

5. KS Panki

Wyniki grupy A

Grom Miedźno - Sokół Wręczyca 0:1

Płomień Przystajń - Olimpia Truskolasy 0:2

KS Panki - Grom Miedźno 0:0

Sokół Wręczyca - Płomień Przystajń 1:0

Grom Miedźno - Płomień Przystajń 0:2

Olimpia Truskolasy - KS Panki 0:3

Sokół Wręczyca - Olimpia Truskolasy 0:2

Płomień Przystajń - KS Panki 0:2

Grom Miedźno - Olimpia Truskolasy 1:4

Sokół Wręczyca - KS Panki 1:5

Tabela grupy A

1. KS Panki 10 pkt. 11-1

2. Olimpia Truskolasy 9 pkt. 8-4

3. Sokół Wręczyca 6 pkt. 4-7

4. Płomień Przystajń 3 pkt. 2-6

5. Grom Miedźno 1 pkt. 1-7

Grupa B

1. Pogoń Kamyk

2. Naprzód Ostrowy

3. Junior Szarlejka

4. Liswarta Popów

Wyniki grupy B

Naprzód Ostrowy - Liswarta Popów 0:1

Pogoń Kamyk - Junior Szarlejka 5:0

Naprzód Ostrowy - Pogoń Kamyk 0:1

Liswarta Popów - Junior Szarlejka 6:0

Naprzód Ostrowy - Junior Szarlejka 9:0

Liswarta Popów - Pogoń Kamyk 3:0

Tabela grupy B

1. Liswarta Popów 9 pkt. 10-0

2. Pogoń Kamyk 6 pkt. 6-3

3. Naprzód Ostrowy 3 pkt. 9-2

4. Junior Szarlejka 0 pkt. 0-20

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: KS Panki - Pogoń Kamyk 0:1

Drugi półfinał: Liswarta Popów - Olimpia Truskolasy 1:1, 2:1 po dogrywce

Mecz o VII miejsce: Płomień Przystajń - Junior Szarlejka 10:1

Mecz o V miejsce: Naprzód Ostrowy - Sokół Wręczyca 4:0

Mecz o III miejsce: KS Panki - Olimpia Truskolasy 5:0

Finał: Pogoń Kamyk - Liswarta Popów 0:1

Klasyfikacja końcowa

1. Liswarta Popów

2. Pogoń Kamyk

3. KS Panki

4. Olimpia Truskolasy

5. Naprzód Ostrowy

6. Sokół Wręczyca

7. Płomień Przystajń

8. Junior Szarlejka

9. Grom Miedźno

 _______________________________________________________________________________

I turniej piłki nożnej halowej orlików rocznik 2006 o Puchar Wójta Gminy Mykanów

Mykanów

11.12.2016

Grupa A

Płomień Czarny Las I

Lotnik Kościelec

Pogoń Kamyk

Orlik Blachownia

Wyniki grupy A

Płomień Czarny Las I – Lotnik Kościelec 0:1

Pogoń Kamyk – Orlik Blachownia 1:3

Płomień Czarny Las I – Orlik Blachownia 1:8

Lotnik Kościelec – Pogoń Kamyk 1:0

Płomień Czarny Las I – Pogoń Kamyk 0:6

Lotnik Kościelec – Orlik Blachownia 0:8

Tabela grupy A

1. Orlik Blachownia 9 pkt. 19-2

2. Lotnik Kościelec 6 pkt. 2-8

3. Pogoń Kamyk 4 pkt. 7-4

4. Płomień Czarny Las I 0 pkt. 1-15

Grupa B

Płomień Czarny Las II

Grom Cykarzew

Oksza Łobodno

Orzeł Kiedrzyn

Wyniki grupy B

Płomień Czarny Las II – Grom Cykarzew 1:1

Oksza Łobodno – Orzeł Kiedrzyn 1:3

Płomień Czarny Las II – Orzeł Kiedrzyn 1:0

Grom Cykarzew – Oksza Łobodno 3:0

Płomień II Czarny Las – Oksza Łobodno 3:1

Grom Cykarzew – Orzeł Kiedrzyn 1:1

Tabela grupy B

1. Płomień Czarny Las II 7 pkt. 5-2

2. Grom Cykarzew 5 pkt. 5-2

3. Orzeł Kiedrzyn 4 pkt. 4-3

4. Oksza Łobodno 0 pkt. 2-9

Faza medalowa

Grupa A Mistrzowska

1. Lotnik Kościelec

2. Płomień Czarny Las II

3. Grom Cykarzew

4. Orlik Blachownia

Wyniki grupa A mistrzowska

Orlik Blachownia  - Płomień Czarny Las II 2:2

Lotnik Kościelec – Grom Cykarzew 0:1

Orlik Blachownia – Grom Cykarzew 4:2

Płomień Czarny Las II – Lotnik Kościelec 2:0

Lotnik Kościelec – Orlik Blachownia 0:8

Płomień Czarny Las II – Grom Cykarzew 1:1

Tabela grupa A mistrzowska

1. Orlik Blachownia 7 pkt. 14-4

2. Płomień Czarny Las II 5 pkt. 5-3

3. Grom Cykarzew 4 pkt. 4-5

4. Lotnik Kościelec 0 pkt. 0-11

Grupa B Miejsca V-VIII

1. Płomień Czarny Las I

2. Orzeł Kiedrzyn

3. Oksza Łobodno

4. Pogoń Kamyk

Wyniki grupa B miejsca V-VIII

Pogoń Kamyk – Orzeł Kiedrzyn 0:2

Płomień Czarny Las I – Oksza Łobodno 0:3

Pogoń Kamyk – Oksza Łobodno 1:0

Orzeł Kiedrzyn – Płomień Czarny Las I 2:0

Pogoń Kamyk – Płomień Czarny Las I 6-0

Oksza Łobodno – Orzeł Kiedrzyn 1-3

Tabela grupa B miejsca V-VIII

1. Orzeł Kiedrzyn 9 pkt. 7-1

2. Pogoń Kamyk 6 pkt. 7-2

3. Oksza Łobodno 3 pkt. 4-4

4. Płomień Czarny Las I 0 pkt. 0-11

Klasyfikacja końcowa

1. Orlik Blachownia

2. Płomień Czarny Las II

3. Grom Cykarzew

4. Lotnik Kościelec

5. Orzeł Kiedrzyn

6. Pogoń Kamyk

7. Oksza Łobodno

8. Płomień Czarny Las I

Najlepszy strzelec: Filip Kabała – Orlik Blachownia – 8 bramek

Najlepszy bramkarz: Łukasz Pędziwiatr – Grom Cykarzew

 _______________________________________________________________________________

XI Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego

Ostrowy

6.03.2016

Grupa A

1. Amator Golce

2. Grom Miedźno

3. Pogoń Kamyk

4. Junior Szarlejka

Wyniki grupy A

Grom Miedźno - Junior Szarlejka 1:1

Pogoń Kamyk - Amator Golce 2:1(Filip Wrona - 2)

Grom Miedźno  - Pogoń Kamyk 2:5(Jan Kociszewski - 2, Filip Wrona, Mateusz Wiśniewski, Kamil Kobyłkiewicz)

Junior Szarlejka - Amator Golce 0:1

Grom Miedźno - Amator Golce 1:0

Junior Szarlejka - Pogoń Kamyk 0:5(Kamil Kobyłkiewicz - 2, Filip Wrona, Jan Kociszewski, Piotr Pijanka)

Tabela grupy A

1. Pogoń Kamyk 9 pkt. 12-3

2. Grom Miedźno 4 pkt. 4-6

3. Amator Golce 3 pkt. 2-3

4. Junior Szarlejka 1 pkt. 1-7

Grupa B

1. KS Panki

2. Naprzód Ostrowy

3. Znicz Kłobuck

4. Liswarta Popów

Wyniki grupy B

KS Panki - Znicz Kłobuck 1:1

Liswarta Popów - Naprzód Ostrowy 0:4

KS Panki - Naprzód Ostrowy 0:1

Znicz Kłobuck - Liswarta Popów 3:0

KS Panki - Liswarta Popów 1:0

Znicz Kłobuck - Naprzód Ostrowy 3:2

Tabela grupy B

1. Znicz Kłobuck 7 pkt. 7-3

2. Naprzód Ostrowy 6 pkt. 7-3

3. KS Panki 4 pkt. 2-2

4. Liswarta Popów 0 pkt. 0-8

Pierwszy półfinał: Pogoń Kamyk - Naprzód Ostrowy 1:5(Jan Kociszewski)

Drugi półfinał: Grom Miedźno - Znicz Kłobuck 0:8

Mecz o VII miejsce: Junior Szarlejka - Liswarta Popów 0:0, rzuty karne 1:2

Mecz o V miejsce: Amator Golce - KS Panki 0:3

Mecz o III miejsce: Grom Miedźno - Pogoń Kamyk 2:1(Filip Wrona)

Finał: Naprzód Ostrowy - Znicz Kłobuck 0:2

Klasyfikacja końcowa

1. Znicz Kłobuck

2. Naprzód Ostrowy

3. Grom Miedźno

4. Pogoń Kamyk

5. KS Panki

6. Amator Golce

7. Liswarta Popów

8. Junior Szarlejka

Najlepszy zawodnik: Jan Kociszewski

W najlepszej piątce turnieju znalazł się Jan Kociszewski

Skład: Marcel Dziewior, Jan Kociszewski, Mateusz Wiśniewski, Piotr Pijanka, Filip Wrona, Maksymilian Wójcik, Kamil Kobyłkiewicz, Hubert Kociszewski

 _______________________________________________________________________________

Stradomiak Cup

Hala sportowa Częstochowa ul. Sabinowska

12.12.2015

Grupa A

1. KS Stradom AJD Częstochowa

2. Raków Częstochowa

3. Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa

4. UKS Jurajskie Wilki Częstochowa

Wyniki grupy A

KS Stradom AJD Częstochowa - UKS Jurajskie Wilki Częstochowa 1:2

Raków Częstochowa - Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa 1:0

KS Stradom AJD Częstochowa - Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa 1:1

UKS Jurajskie Wilki Częstochowa - Raków Częstochowa 0:6

KS Stradom AJD Częstochowa - Raków Częstochowa 1:3

Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa - UKS Jurajskie Wilki Częstochowa 1:1

Tabela grupy A

1. Raków Częstochowa 9 pkt. 10-1

2. UKS Jurajskie Wilki Częstochowa 4 pkt. 3-8

3. Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa 2 pkt. 2-3

4. KS Stradom AJD Częstochowa 1 pkt. 3-6

Grupa B

1. UKS Orlik Blachownia

2. Ajaks Częstochowa

3. Pogoń Kamyk

4. UKS Sokół Wręczyca

Wyniki grupy B

UKS Orlik Blachownia - UKS Sokół Wręczyca 3:1

Ajaks Częstochowa - Pogoń Kamyk 0:0

UKS Orlik Blachownia - Pogoń Kamyk 0:0

UKS Sokół Wręczyca - Ajaks Częstochowa 1:2

UKS Orlik Blachownia - Ajaks Częstochowa 1:1

Pogoń Kamyk - UKS Sokół Wręczyca 1:0

Tabela grupy B

1. UKS Orlik Blachownia 5 pkt. 4-2

2. Ajaks Częstochowa 5 pkt. 3-2

3. Pogoń Kamyk 5 pkt. 1-0

4. UKS Sokół Wręczyca 0 pkt. 2-6

Pierwszy półfinał: UKS Jurajskie Wilki Częstochowa - UKS Orlik Blachownia 2:3

Drugi półfinał: Raków Częstochowa - Ajaks Częstochowa 1:0

Mecz o VII miejsce: KS Stradom AJD Częstochowa - UKS Sokół Wręczyca 1:0

Mecz o V miejsce: Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa - Pogoń Kamyk 2:0

Mecz o III miejsce: UKS Jurajskie Wilki Częstochowa - Ajaks Częstochowa

Finał: UKS Orlik Blachownia - Raków Częstochowa 0:2

Klasyfikacja końcowa

1. Raków Częstochowa

2. UKS Orlik Blachownia

3. Ajaks Częstochowa

4. UKS Jurajskie Wilki Częstochowa

5. Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa

6. Pogoń Kamyk

7. KS Stradom AJD Częstochowa

8. UKS Sokół Wręczyca

 _______________________________________________________________________________

Turniej finałowy III halowych mistrzostw Podokręgu Częstochowa ESTIMO CUP

Hala sportowa Częstochowa ul. Żużlowa

28.03.2015

Grupa A

1. Znicz Kłobuck

2. UKS MOSiR Myszków

3. MKS Myszków

4. Gmina Kłomnice

Wyniki grupy A

UKS MOSiR Myszków - MKS Myszków 1:0

Znicz Kłobuck - Gmina Kłomnice 3:0

UKS MOSiR Myszków - Znicz Kłobuck 1:5

MKS Myszków - Gmina Kłomnice 1:0

UKS MOSiR Myszków - Gmina Kłomnice 1:1

MKS Myszków - Znicz Kłobuck 0:1

Tabela grupy A

1. Znicz Kłobuck 9 pkt. 9-1

2. UKS MOSiR Myszków 4 pkt. 3-6

3. MKS Myszków 3 pkt. 1-2

4. Gmina Kłomnice 1 pkt. 1-5

Grupa B

1. UKS Raków Częstochowa

2. APN Raków Częstochowa

3. Skra Częstochowa

4. Pogoń Kamyk

Wyniki grupy B

Skra Częstochowa - APN Raków Częstochowa 0:3

Pogoń Kamyk - UKS Raków Częstochowa 0:3

Skra Częstochowa - Pogoń Kamyk 2:0

APN Raków Częstochowa - UKS Raków Częstochowa 0:1

Skra Częstochowa - UKS Raków Częstochowa 1:3

APN Raków Częstochowa - Pogoń Kamyk 5:0

Tabela grupy B

1. UKS Raków Częstochowa 9 pkt. 7-1

2. APN Raków Częstochowa 6 pkt. 8-1

3. Skra Częstochowa 3 pkt. 3-6

4. Pogoń Kamyk 0 pkt. 0-10

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: Znicz Kłobuck - APN Raków Częstochowa 1:0

Drugi półfinał: UKS Raków Częstochowa - UKS MOSiR Myszków 4:1

Mecz o III miejsce: APN Raków Częstochowa - UKS MOSiR Myszków 1:0

Finał: Znicz Kłobuck - UKS Raków Częstochowa 2:0

Klasyfikacja końcowa

1. Znicz Kłobuck

2. UKS Raków Częstochowa

3. APN Raków Częstochowa

4. UKS MOSiR Myszków

5. MKS Myszków

6. Skra Częstochowa

7. Gmina Kłomnice

8. Pogoń Kamyk

 _______________________________________________________________________________

29.03.2014

X Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w halowej piłce nożnej orlików o Puchar Starosty Kłobuckiego

Panki

21.02.2015

Grupa A

1. Huragan Jezioro

2. Sokół Wręczyca Wielka

3. Liswarta Krzepice

4. Amator Golce

Wyniki grupy A

Huragan Jezioro - Sokół Wręczyca Wielka 1:3

Liswarta Krzepice - Amator Golce 1:0

Huragan Jezioro - Liswarta Krzepice 0:0

Sokół Wręczyca Wielka - Amator Golce 5:0

Huragan Jezioro - Amator Golce 4:0

Sokół Wręczyca Wielka - Liswarta Krzepice 1:0

Tabela grupy A

1. Sokół Wręczyca Wielka 9 pkt. 9-1

2. Huragan Jezioro 4 pkt. 5-3

3. Liswarta Krzepice 4 pkt. 1-1

4. Amator Golce 0 pkt. 0-10

Grupa B

1. Znicz Kłobuck

2. Pogoń Kamyk

3. Liswarta Popów

4. Naprzód Ostrowy

Wyniki grupy B

Znicz Kłobuck - Pogoń Kamyk 3:0

Liswarta Popów - Naprzód Ostrowy 3:1

Znicz Kłobuck - Liswarta Popów 5:0

Pogoń Kamyk - Naprzód Ostrowy 4:0

Znicz Kłobuck - Naprzód Ostrowy 9:0

Pogoń Kamyk - Liswarta Popów 3:1

Tabela grupy B

1. Znicz Kłobuck 9 pkt. 17-0

2. Pogoń Kamyk 6 pkt. 7-4

3. Liswarta Popów 3 pkt. 4-9

4. Naprzód Ostrowy 0 pkt. 1-10

Faza pucharowa

Mecz o VII miejsce: Amator Golce - Naprzód Ostrowy 0:5

Mecz o V miejsce: Liswarta Krzepice - Liswarta Popów 3:0

Pierwszy półfinał: Sokół Wręczyca Wielka - Pogoń Kamyk 0:0, rzuty karne 1:3

Drugi półfinał: Znicz Kłobuck - Huragan Jezioro 3:0

Mecz o III miejsce: Sokół Wręczyca Wielka - Huragan Jezioro 1:0

Finał: Znicz Kłobuck - Pogoń Kamyk 3:1

Klasyfikacja końcowa

1. Znicz Kłobuck

2. Pogoń Kamyk

3. Sokół Wręczyca Wielka

4. Huragan Jezioro

5. Liswarta Krzepice

6. Liswarta Popów

7. Naprzód Ostrowy

8. Amator Golce

Piłkarskie odkrycie: Jan Kociszewski

Pogoń Kamyk będzie reprezentował powiat kłobucki w Mistrzostwach Podokręgu Częstochowa w Halowej Piłce Nożnej Estimo Cup 2015.

 _______________________________________________________________________________

Znicz Cup 2014

Kłobuck

21.09.2014

Grupa A

Znicz II Kłobuck

FC Wrocław

Calisia Kalisz

Gwardia Opole

AP Końskie

Orlik Prudnik

Wyniki grupy A

Znicz II Kłobuck - FC Wrocław 1:2

Calisia Kalisz - Gwardia Opole 2:2

AP Końskie - Orlik Prudnik 1:5

Znicz II Kłobuck - Calisia Kalisz 0:0

Gwardia Opole - AP Końskie 4:0

FC Wrocław - Orlik Prudnik 1:0

Znicz II Kłobuck - Gwardia Opole 1:1

FC Wrocław - AP Końskie 3:1

Calisia Kalisz - Orlik Prudnik 0:2

Znicz II Kłobuck - AP Końskie 5:0

Gwardia Opole - Orlik Prudnik 0:1

FC Wrocław - Calisia Kalisz 4:1

Znicz II Kłobuck - Orlik Prudnik 3:0

FC Wrocław - Gwardia Opole 3:0

Calisia Kalisz - AP Końskie 4:1

Tabela grupy A

1. FC Wrocław 15 pkt. 13-3

2. Orlik Prudnik 9 pkt. 8-5

3. Znicz II Kłobuck 8 pkt. 10-3

4. Gwardia Opole 5 pkt. 7-7

5. Calisia Kalisz 5 pkt. 7-9

6. AP Końskie 0 pkt. 3-17

Grupa B

RAP Radomsko

MKS Kluczbork

Znicz I Kłobuck

Widzew Łódź

Naprzód Ostrowy

Orlęta Kielce

Wyniki grupy B

RAP Radomsko - MKS Kluczbork 0:0

Znicz I Kłobuck - Widzew Łódź 0:2

Naprzód Ostrowy - Orlęta Kielce 0:3

RAP Radomsko - Znicz I Kłobuck 3:1

Widzew Łódź - Naprzód Ostrowy 4:0

MKS Kluczbork - Orlęta Kielce 0:3

RAP Radomsko - Widzew Łódź 0:2

MKS Kluczbork - Naprzód Ostrowy 7:0

Znicz I Kłobuck - Orlęta Kielce 0:1

RAP Radomsko - Naprzód Ostrowy 4:1

Widzew Łódź - Orlęta Kielce 3:0

MKS Kluczbork - Znicz I Kłobuck 1:0

RAP Radomsko - Orlęta Kielce 1:0

MKS Kluczbork - Widzew Łódź 0:3

Znicz I Kłobuck - Naprzód Ostrowy 1:1

Tabela grupy B

1. Widzew Łódź 15 pkt. 14-0

2. RAP Radomsko 10 pkt. 8-4

3. Orlęta Kielce 9 pkt. 7-4

4. MKS Kluczbork 5 pkt. 8-6

5. Znicz I Kłobuck 2 pkt. 2-8

6. Naprzód Ostrowy 1 pkt. 2-19

Grupa C

Pogoń Kamyk

Śląsk Wrocław

Orbita Bukowno

Akademia Olesno

APN Raków Częstochowa

Piast Strzelce Opolskie

Wyniki grupy C

Pogoń Kamyk - Śląsk Wrocław 2:1

Orbita Bukowno - Akademia Olesno 1:1

APN Raków Częstochowa - Piast Strzelce Opolskie 0:2

Pogoń Kamyk - Orbita Bukowno 0:6

Akademia Olesno - APN Raków Częstochowa 0:2

Śląsk Wrocław - Piast Strzelce Opolskie 0:2

Pogoń Kamyk - Akademia Olesno 0:6

Śląsk Wrocław - APN Raków Częstochowa 0:8

Orbita Bukowno - Piast Strzelce Opolskie 6:0

Pogoń Kamyk - APN Raków Częstochowa 1:7

Akademia Olesno - Piast Strzelce Opolskie 1:1

Śląsk Wrocław - Orbita Bukowno 0:4

Pogoń Kamyk - Piast Strzelce Opolskie 0:4

Śląsk Wrocław - Akademia Olesno 1:2

Orbita Bukowno - APN Raków Częstochowa 0:0

Tabela grupy C

1. Orbita Bukowno 11 pkt. 17-1

2. Piast Strzelce Opolskie 10 pkt. 9-7

3. APN Raków Częstochowa 10 pkt. 17-3

4. Akademia Olesno 8 pkt. 10-5

5. Pogoń Kamyk 3 pkt. 3-24

6. Śląsk Wrocław 0 pkt. 2-17

Grupa D

Sokół Wręczyca

MKS Oława

Centra Ostrów Wielkopolski

Widok Skierniewice

Sparta Zabrze

Warta Zawiercie

Wyniki grupy D

Sokół Wręczyca - MKS Oława 1:2

Centra Ostrów Wielkopolski - Widok Skierniewice 0:2

Sparta Zabrze - Warta Zawiercie 2:0

Sokół Wręczyca - Centra Ostrów Wielkopolski 0:2

Widok Skierniewice - Sparta Zabrze 2:0

MKS Oława - Warta Zawiercie 1:1

Sokół Wręczyca - Widok Skierniewice 0:6

MKS Oława - Sparta Zabrze 1:2

Centra Ostrów Wielkopolski - Warta Zawiercie 4:2

Sokół Wręczyca - Sparta Zabrze 1:3

Widok Skierniewice - Warta Zawiercie 6:0

MKS Oława - Centra Ostrów Wielkopolski 0:6

Sokół Wręczyca - Warta Zawiercie 0:1

MKS Oława - Widok Skierniewice 1:0

Centra Ostrów Wielkopolski - Sparta Zabrze 2:0

Tabela grupy D

1. Widok Skierniewice 12 pkt. 16-1

2. Centra Ostrów Wielkopolski 12 pkt. 14-4

3. Sparta Zabrze 9 pkt. 7-6

4. MKS Oława 7 pkt. 5-10

5. Warta Zawiercie 4 pkt. 4-13

6. Sokół Wręczyca 0 pkt. 2-14

Pierwszy półfinał:

Drugi półfinał:

Mecz o XXIII miejsce:

Mecz o XXI miejsce:

Mecz o XIX miejsce:

Mecz o XVII miejsce:

Mecz o XV miejsce:

Mecz o XIII miejsce:

Mecz o XI miejsce:

Mecz o IX miejsce:

Mecz o VII miejsce:

Mecz o V miejsce:

Mecz o III miejsce:

Finał:

Klasyfikacja końcowa

1. FC Wrocław Academy

2. Orbita Bukowno

3. Widok Skierniewice

4. Widzew 2004

5. Orlik Prudnik

6. Centra Ostrów Wielkopolski

7. Piast Strzelce Opolskie

8. RAP Radomsko

9. Znicz II Kłobuck

10. APN Raków Częstochowa

11. MKS Oława

12. MKS Kluczbork

13. Akademia Olesno

14. Gwardia Opole

15. Sparta Zabrze

16. Orlęta Kielce

17. Calisia Kalisz

18. AP Końskie

19. Warta Zawiercie

20. Sokół Wręczyca

21. Naprzód Ostrowy

22. WKS Śląsk Wrocław

23. Pogoń Kamyk

24. Znicz I Kłobuck

 _______________________________________________________________________________

IX Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego

Panki

08.03.2014

Grupa A

1. KS Panki

2. Oksza Łobodno

3. Znicz Kłobuck

Wyniki grupy A

KS Panki - Znicz Kłobuck 0:0

KS Panki - Oksza Łobodno 4:0

Znicz Kłobuck - Oksza Łobodno 3:0

Tabela grupy A

1. KS Panki 4 pkt. 4-0

2. Znicz Kłobuck 4 pkt. 3-0

3. Oksza Łobodno 0 pkt. 0-7

Grupa B

1. Olimpia Truskolasy

2. Pogoń Kamyk

3. Sokół Wręczyca

Wyniki grupy B

Sokół Wręczyca - Olimpia Truskolasy 3:3

Sokół Wręczyca - Pogoń Kamyk 1:1(Mateusz Jabłoński)

Olimpia Truskolasy - Pogoń Kamyk 1:1(Mateusz Jabłoński)

Tabela grupy B

1. Sokół Wręczyca 2 pkt. 4-4

2. Olimpia Truskolasy 2 pkt. 4-4

3. Pogoń Kamyk 2 pkt. 2-2

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: KS Panki - Olimpia Truskolasy 1:0

Drugi półfinał: Sokół Wręczyca - Znicz Kłobuck 0:0, rzuty karne 2:1

Mecz o V miejsce: Oksza Łobodno - Pogoń Kamyk 0:7(Oskar Stępień - 3, Mateusz Jabłoński - 2, Wiktor Drab, Oskar Święcik)

Mecz o III miejsce: Olimpia Truskolasy - Znicz Kłobuck 4:0

Finał: KS Panki - Sokół Wręczyca 1:0, po dogrywce

Klasyfikacja końcowa

1. KS Panki

2. Sokół Wręczyca

3. Olimpia Truskolasy

4. Znicz Kłobuck

5. Pogoń Kamyk

6. Oksza Łobodno

W najlepszej piątce turnieju znalazł się Mateusz Jabłoński.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Victoria Częstochowa - LZS Mrzygłód
Amator Golce - Zieloni Żarki
Gmina Kłomnice - Jedność Boronów
Pogoń Kamyk - Sparta Lubliniec

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek

Tabela ligowa

Liga Okręgowa » Częstochowa
1. Sparta Lubliniec Sparta Lubliniec 28 bz
2. LZS Mrzygłód LZS Mrzygłód 26 bz
3. Zieloni Żarki Zieloni Żarki 25 bz
4. Victoria Częstochowa Victoria Częstochowa 25 bz
5. Jedność Boronów Jedność Boronów 24 bz
6. Amator Golce Amator Golce 22 bz
7. Gmina Kłomnice Gmina Kłomnice 22 bz
8. Pogoń Kamyk Pogoń Kamyk 19 bz

Shoutbox

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 145, wczoraj: 279
ogółem: 986 686

statystyki szczegółowe

Pogoń