LKS Pogoń Kamyk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Sparta Lubliniec 2:2 Victoria Częstochowa
LZS Mrzygłód 3:1 Amator Golce
Zieloni Żarki 4:2 Gmina Kłomnice
Jedność Boronów 4:0 Pogoń Kamyk

Ostatnie spotkanie

Jedność BoronówPogoń Kamyk
Jedność Boronów 4:0 Pogoń Kamyk
2017-05-13, 17:00:00
    relacja »

Pogoń

Turnieje

I turniej eliminacyjny XVII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana

Kłobuck

05.02.2017

Wyniki

KS Panki - Huragan Jezioro 2:0

Amator Golce - Płomień Borowe 5:0

Pogoń II Kamyk - KS Panki 3:3(Tomasz Napieraj, Kamil Trójczak, Jakub Turek)

Huragan Jezioro - Amator Golce 0:2

Płomień Borowe - Pogoń II Kamyk 2:3(Tomasz Napieraj, Dawid Lesik, Dawid Kowalczyk)

KS Panki - Amator Golce 3:2

Huragan Jezioro - Płomień Borowe 3:0

Amator Golce - Pogoń II Kamyk 3:1(Tomasz Napieraj)

KS Panki - Płomień Borowe 6:0

Huragan Jezioro - Pogoń II Kamyk 4:3(Mateusz Grad, Tomasz Napieraj, Kamil Flis)

Klasyfikacja końcowa

1. KS Panki 10 pkt. 14-5

2. Amator Golce 9 pkt. 12-3

3. Huragan Jezioro 6 pkt. 7-7

4. Pogoń II Kamyk 4 pkt. 10-12

5. Płomień Borowe 0 pkt. 2-17

Piłkarskie odkrycie: Tomasz Napieraj

Skład: Michał Trajdos, Mateusz Grad, Tomasz Napieraj, Kamil Trójczak, Damian Mikołowski, Dawid Lesik, Jakub Turek, Dawid Kowalczyk, Kacper Kozioł, Kamil Flis, Wojciech Janik

_______________________________________________________________________________

Turniej Juniorów Starszych o Puchar Promienia

3.12.2016

Lubliniec

Grupa A

1. Mechanik Kochcice

2. OKS Olesno

3. Pogoń Kamyk

4. Błękitni Herby

Wyniki grupy A

OKS Olesno - Pogoń Kamyk 1:3

Błękitni Herby - Mechanik Kochcice 0:0

OKS Olesno - Mechanik Kochcice 3:3

Pogoń Kamyk - Błękitni Herby 2:1

OKS Olesno - Błękitni Herby 3:0

Pogoń Kamyk - Mechanik Kochcice 8:0

Tabela grupy A

1. Pogoń Kamyk 9 pkt. 13-2

2. OKS Olesno 4 pkt. 7-6

3. Mechanik Kochcice 2 pkt. 3-11

4. Błękitni Herby 1 pkt. 1-5

Grupa B

1. Jedność Boronów

2. Sparta Lubliniec

3. Promień Grinica

4. KS Krasiejów

Wyniki grupy B

KS Krasiejów - Jedność Boronów 1:2

Promień Glinica - Sparta Lubliniec 2:0

KS Krasiejów - Sparta Lubliniec 2:1

Promień Glinica - Jedność Boronów 2:1

KS Krasiejów - Promień Glinica 2:1

Jedność Boronów - Sparta Lubliniec 4:3

Tabela grupy B

1. Promień Glinica 6 pkt. 5-3

2. Jedność Boronów 6 pkt. 7-6

3. KS Krasiejów 6 pkt.  5-4

4. Sparta Lubliniec 0 pkt. 4-8

Mecz o VII miejsce: Błękitni Herby - Sparta Lubliniec 3:0 wo.

Mecz o V miejsce: KS Krasiejów - Mechanik Kochcice 5:0

Mecz o III miejsce: Promień Glinica - Jedność Boronów 2:0

Pierwszy półfinał: Pogoń Kamyk - Jedność Boronów 7:2

Drugi półfinał: OKS Olesno - Promień Glinica 1:0

Finał: Pogoń Kamyk - OKS Olesno 2:1

Klasyfikacja końcowa

1. Pogoń Kamyk

2. OKS Olesno

3. Promień Glinica

4. Jedność Boronów

5. KS Krasiejów

6. Mechanik Kochcice

7. Błękitni Herby

8. Sparta Lubliniec

Najlepszy strzelec: Damian Ciastek - 14 bramek

Najlepszy zawodnik: Kamil Trójczak

_______________________________________________________________________________

Orzeł Cup

Pawonków

12.12.2015

Wyniki

Start Dobrodzień - Unia Kalety 1:0

Orzeł II Pawonków - Orzeł I Pawonków 0:3

ŁTS Łabędy - Unia Kalety 3:3

Start Dobrodzień - Promień Glinica 1:2

ŁTS Łabędy - Pogoń Kamyk 1:5

Start Dobrodzień - Orzeł I Pawonków 1:3

Unia Kalety - Pogoń Kamyk 2:4

Orzeł I Pawonków - Promień Glinica 3:3

Start Dobrodzień - Orzeł II Pawonków 0:4

ŁTS Łabędy - Promień Glinica 1:4

Start Dobrodzień - Pogoń Kamyk 2:5

Promień Glinica - Orzeł II Pawonków 0:2

Orzeł I Pawonków - ŁTS Łabędy 4:2

Unia Kalety - Promień Glinica 1:4

Unia Kalety - Orzeł I Pawonków 1:2

Pogoń Kamyk - Promień Glinica 1:2

Unia Kalety - Orzeł II Pawonków 1:3

Pogoń Kamyk - Orzeł I Pawonków 3:2

Start Dobrodzień - ŁTS Łabędy 2:3

Orzeł II Pawonków - Pogoń Kamyk 0:1

Orzeł II Pawonków - ŁTS Łabędy 0:3

Tabela

1. Pogoń Kamyk 15 pkt. 19-9

2. Orzeł I Pawonków 13 pkt. 17-10

3. Promień Glinica 13 pkt. 15-9

4. Orzeł I Pawonków 9 pkt. 15-8

5. ŁTS Łabędy 7 pkt. 13-18

6. Start Dobrodzień 3 pkt. 7-14

7. Unia Kalety 1 pkt. 8-17

Najlepszy zawodnik: Kamil Trójczak

Najlepszy strzelec: ex aequo Kamil Trójczak - 7 bramek
_______________________________________________________________________________

X Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w halowej piłce nożnej juniorów starszych o Puchar Starosty Kłobuckiego

Panki

14.02.2015

Grupa A

1. Pogoń Kamyk

2. KS Panki

3. Huragan Jezioro

Wyniki grupy A

KS Panki - Huragan Jezioro 0:2

Huragan Jezioro - Pogoń Kamyk 0:3

KS Panki - Pogoń Kamyk 0:2

Tabela grupy A

1. Pogoń Kamyk 6 pkt. 5-0

2. Huragan Jezioro 3 pkt. 2-3

3. KS Panki 0 pkt. 0-4

Grupa B

1. Olimpia Truskolasy

2. Liswarta Popów

3. Oksza Łobodno

Wyniki grupy B

Olimpia Truskolasy - Oksza Łobodno 5:3

Olimpia Truskolasy - Liswarta Popów 3:1

Oksza Łobodno - Liswarta Popów 2:2

Tabela grupy B

1. Olimpia Truskolasy 6 pkt. 8-4

2. Oksza Łobodno 1 pkt. 5-7

3. Liswarta Popów 1 pkt. 3-5

I Półfinał: Pogoń Kamyk - Oksza Łobodno 3:2, po dogrywce

II Półfinał: Olimpia Truskolasy - Huragan Jezioro 7:3

Mecz o V miejsce: KS Panki - Liswarta Popów 4:3, po dogrywce

Mecz o III miejsce: Huragan Jezioro - Oksza Łobodno 1:6

Finał: Olimpia Truskolasy - Pogoń Kamyk 4:2

Klasyfikacja końcowa

1. Olimpia Truskolasy

2. Pogoń Kamyk

3. Oksza Łobodno

4. Huragan Jezioro

5. KS Panki

6. Liswarta Popów

Najlepszy bramkarz: Mikołaj Chudzik

Najlepsza "5" turnieju: Mikołaj Chudzik, Kamil Borowiecki

Skład: Mikołaj Chudzik, Kamil Borowiecki, Bartosz Garus, Tomasz Napieraj, Kamil Trójczak, Damian Ciastek, Jakub Bastek, Dawid Lesik

_______________________________________________________________________________

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa CzOZPN

Częstochowa Hala Polonia

08.02.2015

Grupa A

1. Raków Częstochowa

2. Victoria Częstochowa

3. Sparta Lubliniec

4. MKS Myszków

Wyniki grupy A

Raków Częstochowa - Victoria Częstochowa 2:2

MKS Myszków - Sparta Lubliniec 0:1

Raków Częstochowa - MKS Myszków 1:0

Victoria Częstochowa - Sparta Lubliniec 3:1

Raków Częstochowa - Sparta Lubliniec 2:0

Victoria Częstochowa - MKS Myszków 1:0

Tabela grupy A

1. Victoria Częstochowa 7 pkt. 6-3

2. Raków Częstochowa 7 pkt.  5-2

3. Sparta Lubliniec 4 pkt. 2-5

4. MKS Myszków 0 pkt. 0-3

Grupa B

Stradom Częstochowa

Pogoń Kamyk

Talent Szczekociny

Oksza Łobodno

Wyniki grupy B

Stradom Częstochowa - Pogoń Kamyk 2:1

Oksza Łobodno - Talent Szczekociny 1:1

Stradom Częstochowa - Oksza Łobodno 1:0

Pogoń Kamyk - Talent Szczekociny 1:1

Stradom Częstochowa - Talent Szczekociny 0:1

Pogoń Kamyk - Oksza Łobodno 2:0

Tabela grupy B

1. Stradom Częstochowa 6 pkt. 3-2

2. Talent Szczekociny 5 pkt. 3-2

3. Pogoń Kamyk 4 pkt. 4-3

4. Oksza Łobodno 1 pkt. 1-4

Mecz o VII miejsce: MKS Myszków - Oksza Łobodno 0:3

Mecz o V miejsce: Sparta Lubliniec - Pogoń Kamyk 2:1

Mecz o III miejsce: Raków Częstochowa - Talent Szczekociny 3:0

Finał: Victoria Częstochowa - KS Stradom Częstochowa 2:0

Klasyfikacja końcowa

1. Victoria Częstochowa

2. Stradom Częstochowa

3. Raków Częstochowa

4. Talent Szczekociny

5. Sparta Lubliniec

6. Pogoń Kamyk

7. Oksza Łobodno

8. MKS Myszków

Współkról strzelców: Kamil Borowiecki - 4 gole

_______________________________________________________________________________

Oksza Cup

Łobodno

02.08.2014

Uczestnicy

1. Oksza Łobodno

2. Liswarta Popów

3. Znicz Kłobuck

4. Pogoń Kamyk

Wyniki

Oksza Łobodno - Liswarta Popów 3:0

Znicz Kłobuck - Pogoń Kamyk 1:1

Oksza Łobodno - Znicz Kłobuck 1:2

Liswarta Popów - Pogoń Kamyk 0:5

Znicz Kłobuck - Liswarta Popów 1:1

Oksza Łobodno - Pogoń Kamyk 2:1

Tabela końcowa

1. Oksza Łobodno 6 pkt. 6-3

2. Znicz Kłobuck 5 pkt. 4-3

3. Pogoń Kamyk 4 pkt. 7-3

4. Liswarta Popów 1 pkt. 1-9

Najlepszy strzelec - Jakub Żurawski

_______________________________________________________________________________
 

Halowe Mistrzostwa Częstochowy o Puchar Prezesa CzOZPN

Częstochowa Hala Polonia

16.02.2014

Grupa A

1. Raków Częstochowa

2. Pilica Koniecpol

3. Olimpia Truskolasy

4. Pogoń Kamyk

Wyniki grupy A

Raków Częstochowa - Pilica Koniecpol 2:0

Olimpia Truskolasy - Pogoń Kamyk 0:0

Raków Częstochowa - Olimpia Truskolasy 4:0

Pilica Koniecpol - Pogoń Kamyk 1:1

Raków Częstochowa - Pogoń Kamyk 1:0

Pilica Koniecpol - Olimpia Truskolasy 0:0

Tabela grupy A

1. Raków Częstochowa 9 pkt. 7-0

2. Pogoń Kamyk 2 pkt. 1-2

3. Pilica Koniecpol 2 pkt. 1-3

4. Olimpia Truskolasy 2 pkt. 0-4

Grupa B

1. Victoria Częstochowa

2. MKS Myszków

3. Oksza Łobodno

4. Orzeł Pawonków

Wyniki grupy B

Victoria Częstochowa - MKS Myszków 0:0

Oksza Łobodno - Orzeł Pawonków 3:1

Victoria Częstochowa - Oksza Łobodno 3:0

MKS Myszków - Orzeł Pawonków 0:1

Victoria Częstochowa - Orzeł Pawonków 0:0

MKS Myszków - Oksza Łobodno 0:3

Tabela grupy B

1. Oksza Łobodno 6 pkt. 6-4

2. Victoria Częstochowa 5 pkt. 3-0

3. Orzeł Pawonków 4 pkt. 2-3

4. MKS Myszków 1 pkt. 0-4

Mecz o VII miejsce: Olimpia Truskolasy - MKS Myszków 0:1

Mecz o V miejsce: Pilica Koniecpol - Orzeł Pawonków 0:2

Mecz o III miejsce: Pogoń Kamyk - Victoria Częstochowa 0:0, rzuty karne 1:2

Finał: Raków Częstochowa - Oksza Łobodno 6:0

Klasyfikacja końcowa

1. Raków Częstochowa

2. Oksza Łobodno

3. Victoria Częstochowa

4. Pogoń Kamyk

5. Orzeł Pawonków

6. Pilica Koniecpol

7. MKS Myszków

8. Olimpia Truskolasy

_______________________________________________________________________________

Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Młodzików

Panki

01.02.2014

Wyniki

Olimpia Truskolasy - Pogoń Kamyk 1:1

Huragan Jezioro - Oksza Łobodno 0:2

Olimpia Truskolasy - Huragan Jezioro 6:1

Pogoń Kamyk - Oksza Łobodno 2:0

Olimpia Truskolasy - Oksza Łobodno 3:3

Pogoń Kamyk - Huragan Jezioro 2:0

Klasyfikacja końcowa

1. Pogoń Kamyk 7 pkt. 5-1

2. Olimpia Truskolasy 5 pkt. 10-5

3. Oksza Łobodno 4 pkt. 5-5

4. Huragan Jezioro 0 pkt. 1-10

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Victoria Częstochowa - LZS Mrzygłód
Amator Golce - Zieloni Żarki
Gmina Kłomnice - Jedność Boronów
Pogoń Kamyk - Sparta Lubliniec

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek

Tabela ligowa

Liga Okręgowa » Częstochowa
1. Sparta Lubliniec Sparta Lubliniec 28 bz
2. LZS Mrzygłód LZS Mrzygłód 26 bz
3. Zieloni Żarki Zieloni Żarki 25 bz
4. Victoria Częstochowa Victoria Częstochowa 25 bz
5. Jedność Boronów Jedność Boronów 24 bz
6. Amator Golce Amator Golce 22 bz
7. Gmina Kłomnice Gmina Kłomnice 22 bz
8. Pogoń Kamyk Pogoń Kamyk 19 bz

Shoutbox

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 126, wczoraj: 279
ogółem: 986 667

statystyki szczegółowe

Pogoń