LKS Pogoń Kamyk - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Sparta Lubliniec 2:2 Victoria Częstochowa
LZS Mrzygłód 3:1 Amator Golce
Zieloni Żarki 4:2 Gmina Kłomnice
Jedność Boronów 4:0 Pogoń Kamyk

Ostatnie spotkanie

Jedność BoronówPogoń Kamyk
Jedność Boronów 4:0 Pogoń Kamyk
2017-05-13, 17:00:00
    relacja »

Pogoń

Turnieje

XII Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego

Ostrowy

26.02.2017

Grupa A

1. AS Przystajń

2. Pogoń Kamyk

3. KS Panki

4. Naprzód Ostrowy

Wyniki grupy A

AS Przystajń - KS Panki 0:3

Pogoń Kamyk - Naprzód Ostrowy 1:0(Filip Wrona)

AS Przystajń - Pogoń Kamyk 0:2(Maciej Żurawski - 2)

KS Panki - Naprzód Ostrowy 2:1

AS Przystajń - Naprzód Ostrowy 1:2

KS Panki - Pogoń Kamyk 1:0

Tabela grupy A

1. KS Panki 9 pkt. 6-1

2. Pogoń Kamyk 6 pkt. 3-1

3. Naprzód Ostrowy 3 pkt. 3-4

4. AS Przystajń 0 pkt. 1-7

Grupa B

1. Znicz Kłobuck

2. Liswarta Popów

3. Grom Miedźno

4. Liswarta Krzepice

Wyniki grupy B

Liswarta Krzepice - Liswarta Popów 3:0

Znicz Kłobuck - Grom Miedźno 5:0

Liswarta Krzepice - Znicz Kłobuck 3:0

Liswarta Popów - Grom Miedźno 4:0

Liswarta Krzepice - Grom Miedźno 7:0

Liswarta Popów - Znicz Kłobuck 2:0

Tabela grupy B

1. Liswarta Krzepice 9 pkt. 13-0

2. Liswarta Popów 6 pkt. 6-3

3. Znicz Kłobuck 3 pkt. 5-5

4. Grom Miedźno 0 pkt. 0-16

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: KS Panki - Liswarta Popów 2:0

Drugi półfinał: Liswarta Krzepice - Pogoń Kamyk 4:1(Oskar Świącik)

Mecz o VII miejsce: AS Przystajń - Grom Miedźno 2:2, rzuty karne 2:1

Mecz o V miejsce: Naprzód Ostrowy - Znicz Kłobuck 5:2

Mecz o III miejsce: Liswarta Popów - Pogoń Kamyk 1:0

Finał: KS Panki - Liswarta Krzepice 0:4

Klasyfikacja końcowa

1. Liswarta Krzepice

2. KS Panki

3. Liswarta Popów

4. Pogoń Kamyk

5. Naprzód Ostrowy

6. Znicz Kłobuck

7. AS Przystajń

8. Grom Miedźno

Skład: Marcel Dziewior, Maciej Żurawski, Szymon Gęsiarz, Oskar Świącik, Mateusz Wiśniewski, Filip Wrona, Aleksander Całus, Cyprian Bąbiński, Piotr Pijanka

 _______________________________________________________________________________
 

XI Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Młodzików

Ostrowy

27.02.2016

Grupa A

1. Junior Szarlejka

2. Pogoń Kamyk

3. Znicz I Kłobuck

4. Olimpia Truskolasy

5. Naprzód Ostrowy

Wyniki grupy A

Znicz I Kłobuck - Junior Szarlejka 5:0

Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy 0:5

Pogoń Kamyk - Naprzód Ostrowy 4:2(Maciej Kardas - 3, Jan Kociszewski)

Olimpia Truskolasy - Junior Szarlejka 6:1

Znicz I Kłobuck - Naprzód Ostrowy 1:0

Pogoń Kamyk - Junior Szarlejka 3:1(Jan Kociszewski, Maciej Kardas, Wiktor Drab)

Olimpia Truskolasy - Znicz I Kłobuck 3:1

Junior Szarlejka - Naprzód Ostrowy 1:4

Pogoń Kamyk - Znicz I Kłobuck 0:3

Olimpia Truskolasy - Naprzód Ostrowy 1:1

Tabela grupy A

1. Olimpia Truskolasy 10 pkt. 15-3

2. Znicz I Kłobuck 9 pkt. 10-3

3. Pogoń Kamyk 6 pkt.  7-11

4. Naprzód Ostrowy 4 pkt. 7-7

5. Junior Szarlejka 0 pkt. 3-18

Grupa B

1. KS Panki

2. AS Przystajń

3. Huragan Jezioro

4. Grom Miedźno

5. Znicz II Kłobuck

Wyniki grupy B

AS Przystajń - Huragan Jezioro 0:5

KS Panki - Grom Miedźno 1:0

AS Przystajń - Znicz II Kłobuck 0:1

Huragan Jezioro - Grom Miedźno 0:0

KS Panki - Znicz II Kłobuck 2:0

AS Przystajń - Grom Miedźno 0:0

Huragan Jezioro - KS Panki 0:4

Grom Miedźno - Znicz II Kłobuck 1:1

AS Przystajń - KS Panki 0:4

Huragan Jezioro - Znicz II Kłobuck 0:0

Tabela grupy B

1. KS Panki 12 pkt. 11-0

2. Huragan Jezioro 5 pkt. 5-4

3. Znicz II Kłobuck 5 pkt. 2-3

4. Grom Miedźno 3 pkt. 1-2

5. AS Przystajń 1 pkt. 0-10

Faza pucharowa

Pierwszy półfinał: KS Panki - Znicz I Kłobuck 1:0

Drugi półfinał: Olimpia Truskolasy - Huragan Jezioro 1:0

Mecz o IX miejsce: Junior Szarlejka - AS Przystajń 2:0

Mecz o VII miejsce: Naprzód Ostrowy - Grom Miedźno 2:1

Mecz o V miejsce: Znicz II Kłobuck - Pogoń Kamyk 1:0

Mecz o III miejsce: Znicz I Kłobuck - Huragan Jezioro 5:0

Finał: KS Panki - Olimpia Truskolasy 1:1, rzuty karne 1:2

Klasyfikacja końcowa

1. Olimpia Truskolasy

2. KS Panki

3. Znicz I Kłobuck

4. Huragan Jezioro

5. Znicz II Kłobuck

6. Pogoń Kamyk

7. Naprzód Ostrowy

8. Grom Miedźno

9. Junior Szarlejka

10. AS Przystajń

Skład: Jakub Całusiński, Dawid Rygalik, Maciej Kardas, Sebastian Bułacz, Wiktor Drab, Mateusz Soboniak, Oskar Świącik, Jan Kociszewski

 _______________________________________________________________________________

Gramy dla Filipa

Kamyk

01.03.2015

Grupa A

1. Ajaks I Częstochowa

2. Raków Częstochowa

3. ESBANK RAP Radomsko

4. Pogoń Kamyk

5. Beniaminek Częstochowa

Wyniki grupy A

Ajaks I Częstochowa - Raków Częstochowa 4:1

ESBANK RAP Radomsko - Pogoń Kamyk 2:2

Beniaminek Częstochowa - Ajaks I Częstochowa 0:3

Raków Częstochowa - ESBANK RAP Radomsko 2:3

Beniaminek Częstochowa - Pogoń Kamyk 1:4

Ajaks I Częstochowa - ESBANK RAP Radomsko 8:0

Pogoń Kamyk - Raków Częstochowa 1:0

ESBANK RAP Radomsko - Beniaminek Częstochowa 1:3

Ajaks I Częstochowa - Pogoń Kamyk 4:0

Raków Częstochowa - Beniaminek Częstochowa 2:0

Tabela grupy A

1. Ajaks I Częstochowa 12 pkt.19-1

2. Pogoń Kamyk 7 pkt. 7-6

3. ESBANK RAP Radomsko 4 pkt. 6-15

4. Raków Częstochowa 3 pkt. 5-8

5. Beniaminek Częstochowa 3 pkt. 4-10

Grupa B

1. UKS Raków Częstochowa

2. Ajaks II Częstochowa

3. Pogoń Blachownia

4. UKS Sokół Wręczyca

5. UKS Orzeł Konopiska

Wyniki grupy B

UKS Raków Częstochowa - Ajaks II Częstochowa 4:0

Pogoń Blachownia - UKS Sokół Wręczyca 2:0

UKS Orzeł Konopiska - UKS Raków Częstochowa 0:2

Ajaks II Częstochowa - Pogoń Blachownia 5:0

UKS Orzeł Konopiska - UKS Sokół Wręczyca 4:1

UKS Raków Częstochowa - Pogoń Blachownia 3:1

UKS Sokół Wręczyca - Ajaks II Częstochowa 0:0

Pogoń Blachownia - UKS Orzeł Konopiska 1:2

UKS Raków Częstochowa - UKS Sokół Wręczyca 2:1

Ajaks II Częstochowa - UKS Orzeł Konopiska 1:0

Tabela grupy B

1. UKS Raków Częstochowa 12 pkt.11-2

2. Ajaks II Częstochowa 7 pkt. 6-4

3. UKS Orzeł Konopiska 6 pkt. 6-5

4. Pogoń Blachownia 3 pkt. 4-10

5. UKS Sokół Wręczyca 1 pkt. 2-8

Pierwszy ćwierćfinał: Pogoń Kamyk - UKS Orzeł Konopiska 0:1

Drugi ćwierćfinał: Ajaks II Częstochowa - ESBANK RAP Radomsko 3:0

Pierwszy półfinał: Ajaks I Częstochowa - UKS Orzeł Konopiska 2:0

Drugi półfinał: RKS Raków Częstochowa - Ajaks II Częstochowa 3:1

Mecz o IX miejsce: Beniaminek Częstochowa - UKS Sokół Wręczyca 2:2, rzuty karne 1:3

Mecz o VII miejsce: Raków Częstochowa - Pogoń Blachownia 2:0

Mecz o V miejsce: Pogoń Kamyk - ESBANK RAP Radomsko 2:0

Mecz o III miejsce: Ajaks II Częstochowa - UKS Orzeł Konopiska 4:5

Finał: Ajaks I Częstochowa - UKS Raków Częstochowa 0:5

Klasyfikacja końcowa

1. UKS Raków Częstochowa

2. Ajaks I Częstochowa

3. UKS Orzeł Konopiska

4. Ajaks II Częstochowa

5. Pogoń Kamyk

6. ESBANK RAP Radomsko

7. Raków Częstochowa

8. Pogoń Blachownia

9. UKS Sokół Wręczyca

10. Beniaminek Częstochowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Victoria Częstochowa - LZS Mrzygłód
Amator Golce - Zieloni Żarki
Gmina Kłomnice - Jedność Boronów
Pogoń Kamyk - Sparta Lubliniec

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek

Tabela ligowa

Liga Okręgowa » Częstochowa
1. Sparta Lubliniec Sparta Lubliniec 28 bz
2. LZS Mrzygłód LZS Mrzygłód 26 bz
3. Zieloni Żarki Zieloni Żarki 25 bz
4. Victoria Częstochowa Victoria Częstochowa 25 bz
5. Jedność Boronów Jedność Boronów 24 bz
6. Amator Golce Amator Golce 22 bz
7. Gmina Kłomnice Gmina Kłomnice 22 bz
8. Pogoń Kamyk Pogoń Kamyk 19 bz

Shoutbox

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 100, wczoraj: 279
ogółem: 986 641

statystyki szczegółowe

Pogoń